Wpis z mikrobloga

Koledzy lubili wyśmiewać się z 13-letniego Ryana z Vermont (USA). Szczególnie zabawne wydawało się im pisanie w internecie, że jest gejem. Z pewnością chłopak był przeszczęśliwy, kiedy piękna i popularna koleżanka o imieniu Ashley nagle zaczęła prowadzić z nim romantyczne rozmowy w internecie. On dzielił się z nią swymi przemyśleniami i doświadczeniami, ona przesyłała kolegom najzabawniejsze cytaty - to było celem fałszywego romansu. Korespondencja trwała całe lato. Jesienią Halligan przyszedł do szkoły i dziewczyna powiedziała mu, że jest nieudacznikiem. Na początku października 2003 roku, wczesnym rankiem, podczas gdy jego rodzice spali, chłopiec powiesił się w łazience. Jego ciało zostało znalezione przez starszą siostrę.
Ostatni raz Ryan w internecie korespondował z byłym kolegą z podstawówki. Napisał mu, że chce skończyć ze sobą. Znajomy odpisał: "Pffff...., dawno już trzeba było to zrobić".

Źródło: http://joemonster.org/art/31378/15_tragicznych_historii_dzieciakow_ktore_nie_poradzily_sobie_z_atakami_w_internecie
#sadstory #feels #hejterzy #tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_LELQfHIzrZUVN3vl6qgSIfRJZNwx72yV.jpg
  • 46
@shinigami26: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Ryana, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w klasie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był
@shinigami26: Może kiedyś taka osoba dojdzie do wniosku, że skoro i tak ma się zabić, to co jej zależy? I zabije dręczyciela. Może wtedy się co poniektórzy debile zastanowią, żeby może takich rzeczy nie robić, no na ich moralność raczej bym nie liczyła.
@shinigami26: zatwardziałość serc ludzkich mnie przeraża, to poraża, kpina z Bożego prawa, przysięgłych ława szyderców hajsem napawa, idiotom ludzie dziś biją brawa, znów przegrywa sprawa, śmierci tłum biję brawa