Wpis z mikrobloga

Mirki. Zdecydowałem jednak że zakładam sklep z koszulkami, gadżetami piłkarskimi itd, wszystko oryginalne i oficjalne bez chińszczyzny :D
To jest logo i nazwa xD
KwadratowaPilka.PL XD
Tylko taki problem jest że 90% osób którym to pokazuje mówi:
"Ale to nie jest kwadratowa piłka" xD
Zmienić logo?
#pilkanozna #webdev #webdesign
O.....9 - Mirki. Zdecydowałem jednak że zakładam sklep z koszulkami, gadżetami piłkar...

źródło: comment_drT01XAWqjl9jy8VtqPrH3OD1vTDvKyo.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: Chuujowe logo i nazwa, weź coś innego wymyśl, serio. Gdybym ja coś takiego zakładał to dałbym nazwę z angielska, np. KickStore, SoccerStore, buy & score, buy-onside. W logo zamiast piłki np. napis prostą czcionką i kibicowska flaga, albo coś heraldycznego...
  • Odpowiedz
@Tibiasz: A myślisz, że dlaczego polskie marki odzieżowe nazywają się np. Reserved, Gino Rossi, House a nie Rezerwacja, Janusz Czerwoński i Domek? Bo zachodnia nazwa od razu kojarzy się lepiej w głowie polskiego klienta, na zasadzie myślenia "zagraniczne, więc lepsze".
  • Odpowiedz
@Oskarek89: wszyscy piszą, że nazwa głupia a moim zdaniem się wyróżnia i wpada w oko, przykład choćby Apple - na pierwszy rzut oka beznadziejna nazwa firmy, obecnie jedna z najdroższych firm na świecie.

Albo jak ktoś podał wyżej przykład sklepu morele.net, ewentualnie żeby nazwa kojarzyła się ze sklepem można dopisać pod logiem odpowiednią czcionką "sklep piłkarski"
  • Odpowiedz