Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO K---A ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co k---a chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie w-----a.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał p--------e (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waldyszczawik: ale jak ruchał to chyba ma na tyle rozumu chociaż w tej sytuacji to może i nie mieć rozumu... Chodzi o to że jak uprawiasz s--s z Kobietą to zawsze trzeba mieć tą świadomość. Dla mnie autor po prostu jest niedojrzałym idiotą.
  • Odpowiedz
@Postronny: Czy ci się to podoba, czy nie, rządzimy światem: http://drsircus.com/world-news/psychopaths-rule-our-world-medicine-politics-and-war

A tak poza tym, to :

Po pierwsze dzieci powstają z udziałem dwojga ludzi. Ludzie piszący ''było nie wkładać /r----ć" spychający winę na faceta są żałośni.

Po drugie ludzie kierujący się moralnością, religią która zabrania zażycia tabletki po lub skrobanki to mentalne pisuary przez które mnoży się pokolenie idiotów,
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: Tu nie chodzi o dziecko, tu chodzi o to, że nie jesteś zdolny do uczuć i empatii. Można różne złe decyzje podejmować, krzywdzić ludzi, czegoś żałować, a z tego co piszesz wynika, że dla Ciebie istnieje tylko zimna kalkulacja własnych wymysłów i świata który istnieje w Twojej głowie. Nie różnisz się w tym aspekcie od głupiej kobiety która uprawia s--s z kimś takim, tak samo skrzywione są wasze "wizje
  • Odpowiedz
@Postronny: Nadal nie widzę co twoje osobiste wycieczki zmieniają w sytuacji, kiedy kobieta idzie do łóżka z kimś, kto wyraźnie mówi, że nie chce być ojcem. Powinna wziąć odpowiedzialność za podjęcie decyzji, wiedząc że chłop na ewentualne dziecko się nie zgadza. A więc zostaje jej bycie samotną matką albo aborcja. Więcej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: Przez cały ten wątek powtarzasz tylko to jedno zdanie, swoją wewnętrzną teorię, która stała się mantrą, wszystko i wszyscy się nie liczy, bo TY w głowie sobie opracowałeś jakąś teorię która teraz rządzi Twoim życiem.

P.S.
Skoro jesteś taki rozsądny i kierujesz się swoimi wspaniałymi zasadami, to możesz oddać spermę do banku, poddać się wazektomii i dać zapłodnić kobietę wtedy gdy twoje teorię pozwolą Ci na posiadanie potomstwa i
  • Odpowiedz
@Postronny: Myślałem o tym, ale nie wgłębiając się w szczegóły, te procedury są jeszcze niedoskonałe. Jeśli z biegiem czasu zostaną udoskonalone, to czemu nie, bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie śmieszne byłoby spotykanie się z ultra religijnymi dziewczynami którym mówiłbym że skoro ciągle nie zachodzą w ciąże, to widocznie Bóg tak nie chce (trolling 10/10). Jeszcze odmawiałbym badań płodności zasłaniając się religią. A tak na serio, to testowanie są, zdaje się w
  • Odpowiedz
Do teraz nie dostałem dobrze uzasadnionej odpowiedzi na pytanie dlaczego, skoro kobieta wie, że facet nie chce dziecka, to mimo wszystko idzie z nim do łóżka, a później robi problemy.


@waldyszczawik: Wiesz, skoro dobrze uzasadniona jest tylko i wyłącznie Twoja wersja, to nie dziwne, że te kilka-kilkanaście innych tam na górze, które inni przedstawiali, Ci nie odpowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NuGuns: Widzisz, skoro odpowiedź na pytanie

Dlaczego, skoro kobieta wie, że facet nie chce dziecka, to mimo wszystko idzie z nim do łóżka, a później robi problemy?


jest taka prosta, to może skopiuj, wklej, albo chodziaż daj linka do tej, jakże oczywistej, odpowiedzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widocznie coś przeoczyłem!
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: Po co mam powtarzać jeszcze raz to co sam np. pisałem? O tym chociażby, że Te też się na coś godziłeś, a później robisz problemy.
Tak jak pisał @Postronny, powtarzasz to samo zdanie, w niezmienionej w formie w co drugim wpisie. Naprawdę ta sprawa musiała Ci coś poprzestawiać we łbie, skoro musiałeś sobie solidnie wypracować taką linię obrony. Szansę, na zmianę zdania, które układałeś sobie skrupulatnie w
  • Odpowiedz
@NuGuns: Rozumiem o co ci chodzi. Ty chyba nie rozumiesz tego co ja piszę, mimo, że tyle razy to powtarzałem. Przystępując do stosunku nie chcę być ojcem, o czym dziewczyna doskonale wie. Jest z tym wszystko ok, albowiem:

Po trzecie s--s w dzisiejszych czasach wśród normalnych ludzi pełni funkcję przyjemnośći (nie mówiąc o roli pogłębiania, okazywania uczuć partnerowi), a dopiero na końcu funkcję rozrodczą (sorry matko naturo).
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: To też powtarzasz już chyba 10 raz w niezmienionej formie xD
Serio uważasz, że ustne zrzeczenie się z odpowiedzialności ewentualnego ojcostwa to wystarczająca sprawa? Zrzeknij się tak samo z obywatelstwa, bycia dzieckiem swoich rodziców, płacenia podatków itd. Później uciekaj za granicę, albo chodź po sądach "bo przecież mówiłeś, że nie chcesz" xD
  • Odpowiedz
@NuGuns: Serio, skąd ty bierzesz te porówniania? (ʘʘ) Ja nawet przez chwilę nie kwestionuję, że zgodnie z prawem będę genetycznym ojciem takiego dziecka. I że być może uda się dziewczynie dostać 300-500 zł z funduszu alimentacyjnego na gówniaka.

Mi chodzi o to, że dopuszczanie do porodu w takiej sytuacji jest beznadziejnie głupie ze strony kobiety. Tzn przy zdecydowanym, ustnym (bo przecież, k*rwa nie pisemnym) sprzeciwie faceta.
  • Odpowiedz
@NuGuns: I leję z tego, że istnieją kobiety, które myślą, że mimo że facet nie chce mieć dziecka, to ona się z nim prześpi, a wrazie czego sąd czy ktośtam go zmusi do tego żeby z nią był. No to jest tak naiwne i śmieszne, że aż trochę prychłem kiedy o tym pomyślałem. Po prostu - facet nie chce mieć dziecka - nie idź z nim do łóżka jeśli masz
  • Odpowiedz