Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO K---A ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co k---a chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie w-----a.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał p--------e (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo hipokryzja nie jest problemem zewnątrz, a problemem wewnątrz. Jeżeli czujesz się okej z tym, że Kościół mówi jedno, a ty robisz drugie, bo w sumie to w------e, ale nazywać się katolikiem będę bo tak - spoko. Dla mnie to hipokryzja i ja bym się zastanowił, czy w sumie, skoro mam w------e w te zasady, to dalej jestem katolikiem?


@grzegorz-zielinski: W bierzesz pod uwagę postawę "mam w dupie nakazy Kościoła,
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: Jej się nie należy, ale dziecku się należy, ponieważ ty (chcąc czy niechcąc) je spłodziłeś. Płać połowę jego utrzymania i s--------j. Jak spowodujesz wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym to też będziesz się tłumaczył, że "nie chciałeś"?
  • Odpowiedz
@katinka: w wielu krajach dziecku pochodzącemu z takiej wpadki nic się nie należy. Moim zdaniem niczym nie zawiniłem uprawiając s--s z kobietą która wiedziała, że ja nie chcę mieć dziecka. Skoro wiedziała, po co szła ze mną do łóżka?

Do seksu, w przeciwieństwie do wypadku, trzeba woli dwojga.
  • Odpowiedz
@sugas: no to wez mi odpowiedz, jezeli lubisz tak wyzywac innych od podlych szumowin, ale bardzo wazne, nie kieruj sie emocjami, jezeli masz okres to odpusc sobie
kto jest wieksza szumowina
ktos, kto chce aborcji, bo wie, ze dzielenie zycia z kims kogo nienawidzi zaszkodzi przyszlemu dziecku, lub nawet jak bedzie placil alimenty to i tak dziecko bedzie skrzywdzone brakiem ojca i slaba(prawdopodobnie) sytuacja materialna
czy moze ktos, kto nie
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: SŁUCHAM?! Nie walczę z aborcją bo sama jestem za nią(do pewnego momentu) ale walczę z facetami, którzy są p-----i. To nie była decyzja twojej kobiety, to była TWOJA I TYLKO TWOJA decyzją do której ją zmusiłeś. Jasne, ona się zgodziła, ona podpisała bo ją namówiłeś, postawiłeś jej ultimatum więc ją zmusiłeś do tego. Zmanipulowałeś kobietę żeby tobie było lepiej.
Dla twojej wiadomosci nie jestem z wpadki.


Idź gdzie
  • Odpowiedz
@sugas: Skoro kobieta wiedziała, że ja nie chcę mieć dziecka, po co szła ze mną do łóżka? Przecież jej nie zgwałciłem ani do tego nie zmusiłem. Chciała się ze mną przespać i zaakceptowała fakt, ze ja na ewentualne dziecko się nie zgadzam.
  • Odpowiedz
sam lepiej wiem jak być dobrym katolikiem

Dlaczego ktoś ma uznawać zdanie spaślaków tarzających się w złocie jako tę jedyną właściwą wykładnię "prawdziwego katolicyzmu"?


@enron: Dlatego, bo właśnie na tym to polega xD. Dlaczego ktoś ma uznawać zdanie językoznawców jak pisać poprawnie po polsku, skoro ja sam lepiej wiem jag pizadź pobrafnie po polzka?
Dlaczego ktoś ma uznawać zdanie jakiś ludzi, którzy stwierdzili, że człowiek to ssak, kiedy ja chcę być grzybem? Sam lepiej wiem kim
  • Odpowiedz
@katinka: Ponieważ większość stosunków seksualnych nie kończy się ciążą. Poczytaj sobie o wskaźniku Pearla. Jako niezawodne uważane są metody o wskaźniku do 2 (wskaźnik 2 oznacza, że na sto par w wyniku regularnego współżycia przez rok 2 kobiety zaszły w nieplanowaną ciążę).
  • Odpowiedz
@bialysony: odnosiłam się tylko do komentarzy tego tam najmądrzejszego kolegi, nie komentowałam braku przyjęcia pigułki po przez parnterke autora wpisu. Tamta para jest specyficzna bo oboje wiedzieli, ze ciaza moze byc a nic nie zrobili by jej zapobiec.
Dla mnie jest s---------ą ten kto na siłe, używając manipulacji, ultimatum i temu podobnych rzeczy przymusza kogoś do aborcji. Gdyby laska doszła do wniosku sama bez tych super zapewnien, że on ucieknie
  • Odpowiedz
@katinka: > Skoro wiedziałeś, że nie chcesz dzieci, to po co szedłeś z nią (tudzież z jakąkolwiek inną kobietą) do łóżka?

Nie wierzę w to co czytam. Naprawdę sądzisz, że mężczyźni od tysięcy lat uprawiali s--s z kobietami ponieważ chcieli mieć dzieci? :D
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: skoro nie chcesz mieć dzieci to czemu nie przetniesz nasieniowodów? Skuteczne bardziej niż środki antykoncepcyjne a dzieki temu na pewno nie bedziesz mieć gówniaka nieplanowanego. I przynajmniej tacy jak ty nie beda się rozmnażać.
  • Odpowiedz
@sugas: Nie chcę mieć dzieci z tą konkretną kobietą na tym konkretnym etapie znajomości. Jeśli spotykam się z kimś dopiero kilka miesięcy, a pieprzymy się jak króliki, bo mamy na to ochotę, to nie będę deklarował się na całe życie że chcę mieć gówniaka. Jak spotykałem się ze swoją dziewczyną wystarczająco długo żeby ją poznać i zdecydować, że to właśnie z nią chcę mieć dzieci, to powiedziałem jej to w
  • Odpowiedz
Naprawdę sądzisz, że mężczyźni od tysięcy lat uprawiali s--s z kobietami ponieważ chcieli mieć dzieci?

@waldyszczawik: Nie, uprawiamy s--s wyłącznie dla przyjemności, a dzieci są całkowicie zbędne, a jak się już pojawią na świecie to straszliwa tragedia. Masz farta, że twoi starzy nie mieli takich poglądów.
  • Odpowiedz
@waldyszczawik: skonczyłam z tobą dyskusję. Btw, twoja dziewczyna z którą zdecydowałeś się na nie używanie antykoncepcji wie, że zmusiłeś inną do aborcji stawiając jej ultimatum?
  • Odpowiedz