Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu komentarza przypomniała mi się #truestory wyczytana gdzieś, kiedyś, autentyk z życia informatyka.

Otóż informatyk dostał zgłoszenie od użytkowniczki, że jej komp zamula i żeby coś z tym zrobić bo nie da rady pracować. Przyszedł, sprawdza - zabrakło miejsca na dysku. Patrzy - kosz pełny, to pierwszy ruch -> opróżnij kosz. #rozowypasek robi duże oczy i zaczyna awanturę, że co on zrobił, że "ja tam wszystkie ważne rzeczy trzymałam żeby na pulpicie porządek był".

Taka #logikarozowychpaskow i #heheszki zarazem dla wszystkich, oprócz zamieszanych w sytuację.
  • 10
@symetryczny: Wiesz tutaj to jeszcze pal licho o byli chyba nieznajomi. Ile razy ja dostawałem opieprz jak mnie znajoma czy nawet siostra kiedyś prosiła o zrobienie formatu a pózniej płacz bo nie zgrała gówno waznych selfie. Czasy gdy człowiek był głupi i robił za bycie miłym.
@Arveit: No właśnie widzę, przy mierzeniu największych przekątnych linia nie przechodzi idealnie przez przecięcie, a przecież wszystkie wymiary ćwiartek są takie same, wieczorem się przyjrzę dokładniej