Wpis z mikrobloga

Intelektualiści, koneserzy dobrego kina i pysznej literatury, amatorzy elitarnych rozrywek z pieczołowitością selekcjonujący wszelkie atrakcje- nie obsrajcie się tym hejtem na widownię Greja.
W masowej ilości strażnicy cudzej moralności, tworzący dyrektywy prawidłowego spędzania walentynek.
No nie mogę.
Elitarna loża szyderców. Wszyscy zbulwersowani sukcesem kasowym filmu o seksie.
Próbują forsować, że TEN obraz nie powinien ekscytować kobiet i ich towarzysze nie powinni do tego dopuszczać.
Nawet mi was nie żal.


#niewybieramsie
#niepopularnaopinia
y.....a - Intelektualiści, koneserzy dobrego kina i pysznej literatury, amatorzy elit...

źródło: comment_7ArcfrzUgl9cOQl8ecYTf8jGJHza96lR.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że dziś ludzie są k------o nieskorzy do poświęceń.
Nie pójdę z nią do kina bo mi się nie podoba film.
K---a, ale ona Ci się podoba. Brałeś laskę razem z jej gustami, zaletami i wadami więc dogódź jej czasem nawet jak Ci to nie w smak. Czy to tak wiele?
  • Odpowiedz
@frak: usuń konto zielony ludziku

@katinka: widać robisz z igły widły, s--s a kino to dwie zupełnie inne rzeczy, chyba że chce się b----ć na sali filmowej
  • Odpowiedz
chyba że chce się b----ć na sali filmowej


@FLAC: Jakby chciały to w ostateczności można już pójść na ten film ( )
  • Odpowiedz
@ycnamocaba: LOL, ból d--y, bo ktoś nie lubi twojego filmu ( ) Swoją drogą, spytałem mojego różowego paska czy chce na to iść to tylko się postukała w głowę. Jak widać, można nie być stuleją, ba, można nawet być kobietą i filmu nie lubić. Zasłanianie miałkości tej produkcji s-----------m jej krytyków jest słabe.
  • Odpowiedz
Widzę, że dziś ludzie są k------o nieskorzy do poświęceń.


@frak: Tja i chodzi tylko o film, a co dopiero o np. wycieraniu jej d--y jak będzie miała połamane obie ręce i nie będzie mogła się sama podetrzeć ;) Ja bym nie chciała być z facetem, dla którego 2 godziny w kinie na c------m filmie to przeszkoda nie do pokonania.

s--s a kino to dwie zupełnie inne rzeczy


@FLAC:
  • Odpowiedz
Uszanowanie wszystkim panom, którzy zdecydowali się pójść na ten prawdopodobnie dosyć słaby film, żeby zrobić swoim kobietom przyjemność.


@ycnamocaba: Ale dlaczego w wspólne święto jedna osoba ma się poświęcać po to, żeby druga mogła się chwalić koleżankom? Nie lepiej iść na coś co oboje będą chętnie oglądać?
  • Odpowiedz
Uszanowanie wszystkim panom, którzy zdecydowali się pójść na ten prawdopodobnie dosyć słaby film, żeby zrobić swoim kobietom przyjemność.


@ycnamocaba: pytanie do niebieskich: ktoś był i da się na tym wytrzymać? Bo próbuję cały czas namówić lepszą połówkę by wybrała się to z psiapsiółkami... a ona uparcie że może ja z nią pójdę. :) Po przeczytaniu fragmentów tego "dzieła" mam poważne wątpliwości czy mam ochotę to obejrzeć...
  • Odpowiedz