Wpis z mikrobloga

Intelektualiści, koneserzy dobrego kina i pysznej literatury, amatorzy elitarnych rozrywek z pieczołowitością selekcjonujący wszelkie atrakcje- nie obsrajcie się tym hejtem na widownię Greja.
W masowej ilości strażnicy cudzej moralności, tworzący dyrektywy prawidłowego spędzania walentynek.
No nie mogę.
Elitarna loża szyderców. Wszyscy zbulwersowani sukcesem kasowym filmu o seksie.
Próbują forsować, że TEN obraz nie powinien ekscytować kobiet i ich towarzysze nie powinni do tego dopuszczać.
Nawet mi was nie żal.


#niewybieramsie
#niepopularnaopinia
y.....a - Intelektualiści, koneserzy dobrego kina i pysznej literatury, amatorzy elit...

źródło: comment_7ArcfrzUgl9cOQl8ecYTf8jGJHza96lR.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najgorsza jest pewnie w tym wszystkim hipokryzja kobiet: naczytają się takich książek, kisiel w majtach na samą myśl o greju ale wieczorem w sypialni mężowi nawet nie zrobią lodzika z połykiem, a jedyna pozycja to misjonarska.


@Dolan: skąd ty to możesz wiedzieć?
  • Odpowiedz
@ycnamocaba: mnie się nie podoba to w greju, że jest płytki, efekciarski i nie wnosi w sumie niczego wartościowego. Wiadomo, sukces zrobił na sztucznym pompowaniu wyzwolonego kobiecego ja, a teraz posiada dobry marketing. Jejku, po prostu szmira i tyle i jaranie się nim jest słabe. Wszyscy myślący niebiescy co idą na niego wyznają zasadę "i'm doing some shit to get laid" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ycnamocaba: mnie fascynuje to, ze ja o tym filmie/ksiażce mogłabym maksymalnie napisac dwa zdania, a hejterzy znają całą fabułę i nazwy kolejnych części. ludzie, którzy interesują się czymś, czym się niby nie interesują :D

  • Odpowiedz
@ycnamocaba:

Uszanowanie wszystkim panom, którzy zdecydowali się pójść na ten prawdopodobnie dosyć słaby film, żeby zrobić swoim kobietom przyjemność.


Chcesz szanować pantoflarzy którzy robią coś wbrew sobie, byle tylko zadowolić kobietę?
  • Odpowiedz
@bruceivins:
@ycnamocaba:

A tak naprawdę to po prostu c-----a książka, nie ma w niej nic innego niż w przeciętnym harlequinie jakie sprzedają na kilogramy w kioskach i cały ten szum jest robiony wyłącznie w celu promocji. Nie zdziwiłabym się jakby nawet negatywne recenzje były pisane przez wydawcę i producenta, żeby wzbudzać dyskusje na ten temat.

Bo to g---o niewarte tego nawet, żeby się oburzać. Nie jest ani odrobinę kontrowersyjna. Ot grzeczna, naiwna książeczka dla grzecznych dziewczynek, marzą żeby być "troszeczkę niegrzeczne", ale wszystko w ramach
  • Odpowiedz
Uszanowanie wszystkim panom, którzy zdecydowali się pójść na ten prawdopodobnie dosyć słaby film, żeby zrobić swoim kobietom przyjemność.


@ycnamocaba: Mi by nie sprawiło przyjemności, gdyby kobieta poszła ze mną na jakiś film wbrew sobie, a potem śmiertelnie nudziła się w kinie, bo woli inny typ filmów.
  • Odpowiedz
domyślam się bo raczej takie kobiet to czytają (patrz pani sprzataczka 50+ u mnie w firmie)

@Dolan: Skąd wiesz, co robi w łóżku sprzątaczka z twojej firmy? Z czego wnioskujesz, że nie lubi anala i z połykiem - z tego że ma 50+ czy że jest sprzątaczką?
  • Odpowiedz
@katinka: Zastanów się szczerze - jak byś się czuła siedząc w kinie ze świadomością, że Twój chłopak siedzący obok nie bawi dobrze, jest znudzony i wolałby być w tej chwili gdziekolwiek indziej? Z ręką na sercu - byłabyś wtedy w stanie cieszyć się seansem? Nie musisz odpisywać, tylko sobie to przemyśl.

@ycnamocaba: Pantoflarstwem jest wyjście z kobietą na film, na które nie mam ochoty, a ona jest tego
  • Odpowiedz