Wpis z mikrobloga

20.Obecny stan Kraju to zasługa miedzy innymi ,Walentynowicz , Gwiazdów , Wyszkowskich, O Rydzyków i wielu Wam podobnych od pierwszego dnia walki ryjących przeszkadzających . więcej szkód zrobiliście jak SB i robicie nadal .,szkoda słów i zdrowia dla Was .Dla Was można zrobić wiele z Wami nie da się nic mądrego.
21- Nigdy przed nikim nie uginam szyi można mnie zabić, ale nie

pokonać. dlatego tak wielu chciałoby, choć trochę mnie ugiąć i zemną

walczą , a o kulturę osobistą i wypowiedzi sami swoją zadbajcie. ja

stosuję, co do niektórych Stary Testament. chamowi odpowiadam po chamsku i

guzik mnie to obchodzi , co o tym sądzicie .I nikt i nic nie jest wstanie

mnie zmienić. Pozdrawiam LW

22-Ja miałem i potrafiłem pokonać komunizm i oddać sprawy w wasze ręce i tego dokonałem RESZTE WYKONALISCIE WY .PROPONOWAŁEM .System Prezydencki ,dekrety ,100 000000 i Plan marszala nowej generacji Wy daliście mi na BBWR 6% potem wybraliście Kwaśniewskiego na 10 lat i SLD.i gdzie i z czym do faktów i zachowań Pozdrawiam LW
23-No trzeba mieć tupet i intelekt Słonia ,by pomyśleć że Wałęsa współpracował
z sowietami i dlatego rozwiązał ZSRR i układ Warszawski wycofał wojska
sowieckie .Czy to jest zdrowe pozostawiam wyobraźni LW
24.To było tak wielkie zwycięstwo że jest aż podejrzane że to robione było z SB
, czy spisek komunistyczny .Po prostu nie radzimy sobie z wielkością
zwycięstwa ; taka jest prawda .Pozdrawiam LW #polityka
  • 21
@lechwalesa: Panie Prezydencie! Ludzie mali nie radzą sobie. Zazdroszczą Panu wielkości. Na Wawelu sie chowją, dorabiają legendy. Pan nic robić juz nie musi i historia Pana zapamieta jako wielkiego człowieka. Oni o to walczą, udają, knują, obrażają. Śmieszne, zawistne karły. Nic im się nie uda. Historia już została napisana. Nie zmienią tego.
@I_try_to_talk_to_you: Jestem za , ale w demokracji o którą walczyliśmy .TO,Zło dobrem zwyciężamy , bezprawie prawem , wszystko przez kartkę wyborczą .Proponowałem Wam - System Prezydencki - DEKRETY- 100 000 000 jako sprawiedliwą prywatyzację i wiele wspaniałych rozwiązań .Wy wtedy wybraliście SLD i Kwaśniewskiego na moje miejsce i moich propozycji ,, niejako w podziękowaniu za to że przeprowadziłem Was suchą nogą do WOLNOŚCI .Prawdy , Prawdy jak chleba Dziś jest nam