Wpis z mikrobloga

#ama #pytanie

Mogę zorganizować w połowie lutego "AMA - wywiad z ekskluzywną prostytutką"
Dziewczyna 26 lat - śliczna, od 8 lat w zawodzie. Wykonuje WSZYSTKIE usługi o, których facet marzy. Myślicie, że byli by chętni?
Wstępnie zgodziła się na wywiad. Muszę tylko dogadać z nią szczegóły, ponieważ bardzo ceni sobie swoją prywatność i tylko dwie osoby wiedzą kim naprawdę jest. Ja - przez przypadek (zobowiązałem się do zachowania tajemnicy) i jej Manager.
Jak wygląda ewentualne potwierdzenie wiarygodności AMA w Wykopie.
  • 83
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Skoro twierdzisz, że ktoś kto daje dupy nie ma nic ciekawego do powiedzenia to to nie jest poprawny wniosek. Jeśli jednak uważasz inaczej to spoko, nie mój problem. Skoro znajdą się osoby, które będą chciały jeszcze jednego AMA z #!$%@?ą to ono będzie, prędzej lub później.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: Myślę, że to jest do załatwienia. Może być też kamerka na żywo z maską - może na to pójdzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kAdi: Odpowiem Ci na to koło 23. W chwili obecnej muszę zmykać do swoich obowiązków. Jestem w pracy.
  • Odpowiedz
@BaTareDaJayayya: To już brzmi jak Showup, lepiej zostać przy zdjęciu i tekstowych odpowiedziach. Ewentualnie w trakcie dorzucić jeszcze jakieś zdjęcie jak będą się domagali "Eeeej, dla potwierdzenia napisz USUŃ KONTO i umieść między cyckami"

@HrabiaZet: Chodzi Ci o AMA z tancerką go-go czy jakieś inne? (bo nie kojarzę innego)
Ja się pasjonuje reportażem i takie osoby są często bardzo inteligentne, a ich historie wiążą się z pewnym życiowym
  • Odpowiedz
@Herm1t: Tak ruchałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kAdi: Poznałem ją trzy lata temu na imprezie (coś w rodzaju bankietu). Była z jakimś fagasem koło 50-tki.
Wyszedłem na fajkę na taras, ona też paliła i zaczęliśmy rozmawiać. Od słowa do słowa umówiliśmy się na kawę na następny dzień. Kawa skończyła się w hotelu...była zajebista. Nie chciała mi powiedzieć jak się nazywa, skąd jest itp.
Uznała
  • Odpowiedz