Wpis z mikrobloga

Często jeżdżę pks'ami, busami itp. na dłuższych trasach. I oto co zaobserwowałem...
Kto się najbardziej pcha do wejścia pomimo, że na wstępie widać, że miejsc starczy dla wszystkich?
-starzy ludzie(głównie baby)
Kto siada na miejscu z brzegu a na siedzeniu od okna sadza mase foliówek, toreb?
-no stare baby
Kto jest oburzony tym, że sie obok niego usiadło(powod brak wolnych miejsc)?
-stare babsko
Kto zawsze narzeka i komentuje jazdę kierowcy?
-oczywiscie, że stare babsko

#podludzie #kochampolske #pks #pkp #podroze #bekazpodludzi #patologiazewsi #opinia
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@W-Kapsko: Czasami jeżdżę do pracy PKS, krótka trasa 50 km między miastami wyjazd akurat na 8 rano więc studenciny też się trafiają, i ludzie którzy jadą do pracy są normalni czyli szanują ciszę i spokój innych osób a studenciaki robią hałas. Słyszę, że są studentami, słyszę, że studiują w akademii medycznej w Bydgoszczy, i jestem przerażony o stan naszej służby zdrowia w przyszłości. Też studiuję ale szanuję ludzi z którymi
  • Odpowiedz
@w_t_d: Też jestem studentem, ale nie ma nic gorszego od tego jak ktoś wydziera sie na cały autobus lub przedział. Tak jak mówisz dla mnie podróż to okazja na przycięcie komara:D Siedzę raczej cicho bo z tego co się orientuję to nie chrapię :D
  • Odpowiedz
@Subtelna_Halina: Ewentualnie, ściągnij sobie audio z jakiegoś schaisevideo, wiesz sam dźwięk i spesz parkę puszczając po niemiecku JA JA WEITER WEITER może się zreflektują. Puszczone z telefonu powinno sprowadzić na ziemię parkę.
  • Odpowiedz
@W-Kapsko: Aa jeszcze mi się przypomniała sytuacja. Jechałam. Senna.Jakaa ospała. Deszcz za oknem-idealne warunki do spania. Ale nie. Usiadła obok. Torby rzuciła. I zaczęła kaszleć. Od Zambrowa do Warszawy. Nawet muzyka w słuchawkach tego nie zagluszyla:(
  • Odpowiedz
@W-Kapsko:
1. kup słuchawki otwarte/półotwarte
2. n---------j behemotha lub jakieś inne satanistyczne g---o
2.5 nie słyszysz p---------a starych bab
3. stare baby s---------ą od ciebie bo boją się że je opęta
3. profit
  • Odpowiedz
@egoistyczny_logistyk: @W-Kapsko:
to jest to, stać cię na auto ale szkoda ci kasy bo możesz wszędzie miejską komunikacją jechać...

OP:
mnie w-----a bardziej patologia patrząca spod byka, pijąca p--o w komunikacji miejskiej i o------------a syf. (,) i c--j, ale kasy szkoda, lepiej się przemęczyć
  • Odpowiedz