Wpis z mikrobloga

@slecrumi: Moja babcia ma nawyk chomikowania rzeczy które w przyszłości mogą się jeszcze przydać, np: stół z chwiejnymi nogami jak u pijaka, stare brudne dywany, krzesła na które strach siadać, stare łóżko które już dawno stało się domem dla mysz, szafa co przenieść nie da rady ruszyć bo przy próbie przestawienia szafa się składa. Co prawda to wszystko magazynuje się przez jakieś 10 lat, ale tylko zasugeruj, aby to wyrzucić to
@Precypitat: to ja ci wytlumacze bo jest to jeden z mocniejszych oznakow cebuli.
Trzymanie pilota w folii jest bez sensu bo:
1. Predzej ci sie telewizor #!$%@? niz pilot.
2. Przyjemniej sie uzywa bez kondona
3. Taka folia to gowna a nie ochrona bo niby przed czym chroni?
4. Zanim ci sie przyciski wytra to albo sie telewizor #!$%@? albo po prostu kupisz nowy.
5. Nawet jakby sie jakims cudem #!$%@?
Dla mnie hitem jest para znajomych, ktorzy oszczedzali w zimie na ogrzewanie poprzez... nieuzywanie go! Temperatura w mieszkaniu ok 16 stopni Celcjusza, ale co tam - przeciez im nie jest zimno :D A pranie wieszali na korytarzu - bo w mieszkaniu suszyło sie przez 3 dni.


@M_K_Z: Na przyszłość polecam najpierw odwirować pranie przed suszeniem. 16 stopni to nie tak mało, u mnie jest 17 idealna temperatura do życia.

@slecrumi: