Wpis z mikrobloga

@Precypitat: no spotko. to akurat ty. Myslisz ze miliony polskich rodzin tez trzymaja w kondonie bo im sie herbatka wylewa?
A powiedz jeszcze tak szczerze... ile razy w ciagu ostatnich zalozmy 5 lat zalales tego pilota tą herbatą?
@slecrumi: wyłączanie routeru na noc xD


@kipustynia: a co w tym jest dziwnego, bo nie rozumiem? Oszczędność praktycznie żadna, bo takie urządzenie bierze z 4W na godzinę pewnie, ale jeżeli ktoś ma z głową porobione podłączenia do listw zasilających, to dla niego raptem jeden pstryk jak kładzie się spać i nic nie ściąga/komputer nie musi chodzić. Ja ti nic dziwnego nie widzę...
@Precypitat: Ja ci nie mowie ze masz wyjmowac :D probuje tylko zrozumiec i wlasciwie to bym zrozumial jakbys wylewal niech bedzie z raz na rok. Ale zniszczyles cos za 50zl raz na 5lat i oklejasz to folia? Dodatkowo nie jest tak uzyteczne, jest nieprzyjemne , brzydkie itp.

Raz w tamtym roku mi olej z worka na śmieci nakapal na skorzano/zamszowe buty ktore staly przy wyjsciu z mieszkania. Praktycznie 6 stów w
@siabadabada: tego pilota używam tylko ja. I mi to nie przeszkadza. Nikt inny tego nie widzi. To jak można mówić o cebuli? Cebula, to jest chwalenie się jakiej muzyki słuchasz jadąc samochodem, albo wychodzenie w srebrnych butach nike za pińcet zeta. Czyli lans na pokaz.

Poza tym w ogóle nie wykluczam ponownego wylania herbaty... choćby dlatego że nawet teraz pełna szklaneczka stoi przede mną.
@FrasierCrane no właśnie, oszczędność praktycznie żadna, a na mieszkaniu nie wszyscy idziemy spać o tej samej porze, więc skorzystanie z internetu było lekko utrudnione. A osoba, która ten router wyłączała twierdziła, że to przez oszczędność. :)
@siabadabada: otush to- każdy ma jakieś swoje racje, więc przede wszystkim należy się powstrzymać przed hejtem z góry. Racja, z 70% to cebula i trudno, ale bywa, że spotykamy piłkarza albo fana herbaty... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Współlokatorka pracuje, zarabia całkiem nieźle. Ale:
- je w pracy (pieczywo francuskie, grejfruty itp, bo to cukiernia), żeby jak najmniej jeść w domu
- w domu je głównie tylko barszcz (2 buraki, dwa litry wody, kostka rosołowa, uszka mrożone), kapuśniak (główka kapusty, koncentrat pomidorowy, kostka rosołowa, 3 litry wody), zupa jarzynowa (paczka mrożonych warzyw, dwa litry wody, kostka rosołowa), czasem smażone najtańsze warzywa na patelnie. Od święta pierś z kurczaka.
- na
@siabadabada: > Trzymanie pilota w folii jest bez sensu bo:

1. Predzej ci sie telewizor #!$%@? niz pilot.

2. Przyjemniej sie uzywa bez kondona

3. Taka folia to gowna a nie ochrona bo niby przed czym chroni?

4. Zanim ci sie przyciski wytra to albo sie telewizor #!$%@? albo po prostu kupisz nowy.

5. Nawet jakby sie jakims cudem #!$%@? to kupisz nowy za 50zł


Co prawda nie mam telewizora nawet
@r5678: 1. To ma do rzeczy ze nie ma sensu go chronic skoro nawet bez ochrony jest wieksze prawdopodobienstwo ze pilot przetrwa dluzej niz telewizor.

A nawet jakby przyjac ze telewizor bede mial 15 lat to na prawde wole 5 razy wymienic pilot w tym czasie na nowy niz go chronic jak corke prezydena