Wpis z mikrobloga

Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż marzeń. Wyjaśnij z kim i dlaczego chcesz jechać akurat w to miejsce. Spośród wszystkich odpowiedzi zamieszczonych pod naszym postem wybierzemy najlepsze, a ich autorzy otrzymają od nas książki "Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów" :-)

Konkurs trwa do jutra (29.01) do godziny 13:00 - po tym czasie zbierzemy wszystkie odpowiedzi i ogłosimy wyniki.


#wykop #busemprzezswiat #ksiazki #darylosu
Pobierz wykop - Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż mar...
źródło: comment_zCU89Xqhuk4FfAT3M4gl1HgFDmhk5fhC.jpg
  • 175
@wykop: Ja to bym się najchętniej w końcu wybrał na moje wymarzone wakacje do Miami na Florydzie, razem ze swoją dziewczyną, mieszkalibyśmy w naszej rezydencji, pływalibyśmy jachtem, a w wolnych chwilach dodawałbym kolejne bezwartościowe komentarze z bordowego konta i czytał wygraną książkę o studentach podróżujących kolorowym busem.

@wykop: Najchetniej pojechalbym do Ameryki ogórkiem lub na stopa w trip po Europie. Mam swojego kumpla Krzycha, z ktorym byloby mi razniej. Cel podrozy bylby taki, aby poznac ludzi. Ludzie sa ciekawsi niz zabytki czy atrakcje, ich historie potrafia wywolac mase szczerych uczuc i to jest w tym najpiekniejsze. Jest jeden problem, nie mam kasz. #pdk
@wykop: Ja to bym sam pojechał. Gdzieś do ameryki południowej. Skumałbym się z jakimś nieucywilizowanym plemieniem i nauczył ich mowy mirko. Tagowaliby swoje wypowiedzi, wpisywali się na listy w nocy, opowiadali sobie nawzajem pasty. A ja byłbym wśród nich mędrcem, opowiadałbym im historie przy ognisku. Historie o mirkowych celebrytach, o aferach. I wręczaliby sobie liście - odpowiednik plusów. A ja miałbym ich najwięcej. I jakbym kazał komuś usunąć konto, to by
@wykop: Jednym z moich marzeń jest wybrać się do Prypeci (raczej samemu, choć nie ma to tak naprawdę znaczenia), gdzie miała miejsce słynna katastrofa atomowa. Odkąd pamiętam jestem wielkim fanem serii gier Fallout (i w ostatnim czasie również udało mi się przeczytać książkę Metro 2034, o podobnej tematyce) i zawsze ciekawiło mnie co by było się stało z ludzkością w obliczu konfliktu atomowego. Zdaje sobie sprawę że to dość dziwne zainteresowanie,
Pobierz R.....n - @wykop: Jednym z moich marzeń jest wybrać się do Prypeci (raczej samemu, ch...
źródło: comment_99EYGxzf9weaE0SAd2ob8TCOtSqKUgMs.jpg
@wykop: Zawsze chciałem zwiedzić Norwegię. Z kim? Z różowym paskiem oczywiście. Moim marzeniem jest wyprawa stopem od Oslo po Lofoty. Po powrocie do domu wiedziałbym, czy mogę z Nią kontynuować podróż przez życie.
@wykop: Chciałbym zwiedzić Nową Zelandię, najchętniej na stopa, ewentualnie camperem.
Dlaczego: Wydaje mi się, że to bardzo odizolowany kraj od kultur zachodu. W naszych codziennych mediach nie ma ani słowa o tym co się tam dzieje, absolutnie nic, zero, null. Jakby żyli na innej planecie. Strasznie mnie to jara.
Z kim: z jakimś fajnym, lekko szalonym, spontanicznym różowym paskiem.
@wykop: Marzy mi się, by pojechać do Nachiczewańskiej Republiki Autonomicznej (NRA), jest to quasi-państwo znajdujące się na terytorium Azerbejdżaju. Uwielbiam zwiedzać quasi-państewka, to niesamowite, jak zupełnie inaczej wygląda tam życie ludzi w porównaniu do naszego. Byłem w Gaugazji, Nadniestrzu, Wallachii i na Śląsku. Odrębność etniczna, własna waluta, granice, rząd, sieci komórkowe - to fascynujące. Mieszkańcy, którzy cierpliwie tłumaczą zawiłości historyczne, które spowodowały taką, a nie inną autonomiczność regionu. Myślę, że wyjazd
Pobierz jrider - @wykop: Marzy mi się, by pojechać do Nachiczewańskiej Republiki Autonomiczne...
źródło: comment_bNdrCxLxigccZnPoggcY3wukBK44WKT8.jpg