Wpis z mikrobloga

Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż marzeń. Wyjaśnij z kim i dlaczego chcesz jechać akurat w to miejsce. Spośród wszystkich odpowiedzi zamieszczonych pod naszym postem wybierzemy najlepsze, a ich autorzy otrzymają od nas książki "Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów" :-)

Konkurs trwa do jutra (29.01) do godziny 13:00 - po tym czasie zbierzemy wszystkie odpowiedzi i ogłosimy wyniki.


#wykop #busemprzezswiat #ksiazki #darylosu
wykop - Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż mar...

źródło: comment_zCU89Xqhuk4FfAT3M4gl1HgFDmhk5fhC.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@wykop:
Akurat jechałem po paliwo, gdy nagle pomyślałem - "czemu ja zawsze tankuję na tej samej stacji?". Postanowiłem pojechać do najdalszej stacji do jakiej dojadę. Jechałem, jechałem... okazało się, że pływak mi się zawiesił i miałem pełen bak, a wiadomo jak to jest w boeingu 747, jak lecisz to daleko.
No i tak jadę sobie i jadę... dojechałem na pustynię atakama, niestety okazało się, że nie ma tam stacji benzynowej i
fstab - @wykop: 
Akurat jechałem po paliwo, gdy nagle pomyślałem - "czemu ja zawsze ...

źródło: comment_G22C6VcgP3FrokN4pBGYnBIdu5yPeoWC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Od kilku lat marzy mi się samotna podróż w Bieszczady. Wstać pewnego pięknego, letniego ranka spakować się, wyłączyć telefon i złapać stopa na południe. Zabrać z sobą to co najpotrzebniejsze na plecy i spędzić tydzień pod namiotem. Przemierzać szlaki, podziwiać widoki, rozpalać ognisko i rozbijać namiot. Mały obóz przetrwania z konserwami w plecaku. Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@wykop: Busem przez świat to świetny projekt, który śledzę od początku na fb. Ta ekipa pokazuje jak w prosty sposób można realizować marzenia. Chętnie bym poczytał ich książkową relację z hamerykańskiej przygody( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do moich podróżniczych marzeń, jest takie jedno, które cholernie ciężko będzie spełnić. Marzę o wyprawie w ...


Nie jakieś hardkorowe zdobywanie ośmiotysięczników. To zostawiam sportowcą. Marzy mi się 2-3 tygodniowy trekking
  • Odpowiedz
Mając 7 lat rodzice zabrali mnie na wakacje do Grecji. Były to wakacje mojego życia. Do tej pory nie mogę zapomnieć jak jest tam pięknie mimo, że obecnie mam 23 lata. Był to tygodniowy pobyt na kempingu w miejscowości Rafina. Marzę o tym, by zabrać i pokazać owe malownicze krajobrazy swojej dziewczynie. Niestety nie stać nas na taki wyjazd. Być może Wykop pomoże :)
  • Odpowiedz
@wykop:

Kiedyś jeszcze w podstawówce był taki Michał co był zawsze przygotowany na lekcje, zawsze miał odrobione zadanie domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem pojeździć na rowerze i koło biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem przy ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę - na prawo - nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później
  • Odpowiedz
@wykop: Najchętniej wybrałbym się z butelką Soplicy malinowej, kanapkami z masłem i Nutellą, no i z @Alpaka: do Ameryki, ale za to południowej. Chyba stamtąd są alpaki? Wróciłaby do domu, a ja czułbym nie tylko spełniony obowiązek, ale i radość z podróży życia.
  • Odpowiedz
@wykop: opcja jeden: koleją transsyberyjską na wschód, następnie chiny, mongolia konno pokonywać stepy czy co tam jest, po tym na południe, tybet, wprost do indii.
opcja dwa, wypokowa: biorę ze sobą @chilling:, @bslawek: i paru innych, lecimy na Jamajkę i spalamy całe zioło z wyspy xd
  • Odpowiedz
Chciałbym pojechać ze swoją dziewczyną Karoliną na Filipiny na wyspę Bantayan. Mieszka tam kilku polaków prowadzących bloga, życie płynie leniwie, owoce i warzywa rosną cały rok. Można polować na jaszczury dla mięsa (zamiast chodzić do spożywczego) i pływać, morzu, co ciekawe- mieszkają tam prawdziwi szamani .
Podobno nigdy tam nie jest nudno z racji obfitej przyrody, od czasu do czasu przejdzie kataklizm i zmiecie większość dobytku ludzkiego przez co ludzie nie przywiązują
  • Odpowiedz
@wykop: Moją podróż marzeń chciałbym spędzić na karaibach, ale żeby się na nie dostać to chciałbym najpierw z Polski do Gibraltaru przejechać stopem zdobywając masę przedziwnych i wartościowych historii poznając mnóstwo pozytywnych ludzi. Następnie poszukać jachtu, którym jako załogant mógłbym przepłynąć na owe wyspy karaibskie, ucząc się podstaw żeglugi i śmieszkowania z kapitanem. Następnie będąc już na wyspach rozłożyłbym hamak na brzegu wyspy i leżałbym na nim pijąc mleczko kokosowe z
  • Odpowiedz
@wykop: Zawsze myślałem, że moją podróżą marzeń będzie miesięczne zwiedzanie z dobrą ekipą Tajlandii, Laosu, Wietnamu - z roku na rok przekładałem tę podróż - zawsze coś nie po drodze, inne podróże, praca, kasa, etc.

Odkąd mam wspaniałą córkę - obecnie prawie 5-letnią Tolę - odtąd zacząłem podróżować z moją małą rodzinką we trójkę. Co roku jeździmy w inne miejsca - czy to Finlandia, czy południe Europy, czy Izrael, Palestyna, Gruzja,
  • Odpowiedz