Wpis z mikrobloga

@kajelu: Wolałbym forum. Brak jasnego podziału na przedmioty, ludzie wrzucają jakiś spam, filmik o sesji też się trafił. Jednak fb. miała większość na początku studiów i tak jakoś zostało :(
Beka ze studencików śmiesznych kierunków


@kajelu: To są rozumiem te kierunki inne niż Twój?

i roczników


@kajelu: Co ma rocznik do tego?

którzy zamiast prawilnego forum mają grupe na facebooku.


@kajelu: Jakie to prawilne forum? Pewnie jakiś PHP przema na darmowym hostingu? Bo się komuś chce stawiać forum i jeszcze robić za admina, kiedy na FB wszystko jest od strzała i nie trzeba palca przykładać, a większość ludzi i
U mnie na roku jak ludzie dojrzeli(czytaj na 4) to się wszystko przeniosło na maile, forum umarło śmiercią naturalną, na FB zostało tylko śmieszkowanie/duplikowanie info które i tak idzie na maila.


@ktose: Mam nadzieję, że masz na myśli osobne konto mailowe dla każdej osoby, a nie jeden ogólnodostępny mail. xD
@Dutch: Chyba Cię zaskoczę - to była informatyka. Aczkolwiek nie na politechnice, a na uniwerku. I nikt tam też nie pisał "nie mam konta, możesz mnie dotknąć". Po prostu nie mieli i już.
@kajelu: Jaki problem? Nie mam facebooka ale w takiej sytuacji założyłbym jakieś fejkowe konto, poprosiłbym o dodanie do grupy i tyle. Czym to się różni od założenia konta na forum?
@kluen:

Forum jak forum, FB jak FB... ale najlepsi są Ci co w celu takiej komunikacji używają wspólnego dla całego rocznika konta na gmailu ;D i co kilka miesięcy trafia się jakiś śmieszek/sfrustrowany niezaliczeniem student i usuwa całą zawartość, łącznie z rozpiską terminów, plikami, skanami notatek itp. ;D


4 lata. 300 osób. Nikt nigdy nie zrobił takiej akcji.