Wpis z mikrobloga

@Ashtraygirl: Nie, to nie jest normalna szukajka. Normalna szukajka to taka która umożliwia wyszukiwanie fraz, nadawców, zakresów dat i tagów. Do tego umożliwia odpowiednie sortowanie wyników. To jest takie minimum, minimorum. Sprawdź zresztą co można na gmailu robić a potem nazywaj to na fejsie normalną wyszukiwarką.
@kajelu: facebook ma swoje zalety, bo kazdy (prawie go ma) i przeglada, latwo i przyjemnie uploaduje sie pliki, nie wymagaj od Karyn i Sebixow wiedzy jak sie poslugiwac forum, przeciez oni tylko studiuja gownokierunki. jak ogarnie się spam na grupie to nie ma lipy
Ja rozwiązałem problem szukajki. Nauczyłem tagowania.


@Huczek: To na facebooku da się tagować wewnątrz grupy? Bo w sumie to na fb niemal nikt z opcji tagowania nie korzysta, ale gdyby to działało poprawnie w grupie, to naprawdę wszystko byłoby łatwiejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kajelu: U mnie bylo i forum i grupa. Ale, że nikt nie korzystał z forum to została tylko grupa. A właściwie to kilka grup: Ogloszenia startostów, Informatyka, Zamawiane, Specjalizacje osobno i do tego grupa z angielskiego, grupa laboratoryjna i cwiczeniowa.
@kajelu: na studiach o forum to już nikt nie chciał słyszeć, ale pamiętam jaki był cyrk jak zmieniłem w kiedyś w szkole forum z phpbb na vB bo akurat miałem wolną licencje. profil inf bul dupy o to, że na vB jak się 5 razy dupniesz w haśle to trzeba... czekać :D
którzy zamiast prawilnego forum mają grupe na facebooku


@kajelu: za moich czasów to nasz rocznik informatyki wprowadził novum - listę mailingową... :) Forum? A, to te śmieszne dziwadła którymi różni domorośli admini chcieli zastąpić usenet?
Stary jestem... kurde.