Mirki, jesli mam router do ktorego moge podpiac usb i sharowac pliki na nim jak na ftpie to moge to wykorzystac jako hosting malej stronki (portfolio) i podpiac to pod wykupiona domene? router NETGEAR WNR3500L V2, obsluguje opensourcowe firmware
@asdasd123312: w home.pl nie bierz bo drogie przedłużenie domeny, poszukaj jakiś normalnych. Kupujesz domenę, w panelu gdzie kupiłeś dodajesz rekord dns (chyba A) z adresem IP twojego routera. Na routerze masz stawiasz stronę dostępną z zewnątrz.
@asdasd123312: Co do domeny *.pl - widzę, że w home.pl przedłużenie o rok mają za 121zł (netto czy brutto?). Sam mam w linuxpl za 63zł ale zastanawiam się nad przeniesieniem do ovh, tam 50zł. Musisz się porozglądać bo ja nie siedzę w temacie.
dzieki za informacje, jak sie uda to postawic to zaoszczedze na hostingu z bajerami ktorych nie potrzebuje #cebula, domena konczy sie jakos w sierpniu, cos bede musial poszukac bo faktycznie w home niezle zdzieraja #cebulax2
#hosting #router #siecikomputerowe #informatykadladebili
gdzies tam znajde w opcjach / po ipconfig /all ?
Kupujesz domenę, w panelu gdzie kupiłeś dodajesz rekord dns (chyba A) z adresem IP twojego routera.
Na routerze masz stawiasz stronę dostępną z zewnątrz.