Wpis z mikrobloga

W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Jestem po wypadku, ledwo przeżyłem, jakiś zjeb wymusił na mnie pierwszeństwo i wbiłem się motorem w auto. Miednica złamana, kość miałem w brzuchu, do tego uszkodzony nerw. Druty, śruby i blachy w nodze, czekam na endoproteze. Nie mogę ponieść stopy ani przejść spokojnie 100 metrów bo noga #!$%@?. Mam zaburzone czucie w całej nodze. Co drugi dzień łykam ketonale i tabletki nasenno uspokajające bo zdycham z bólu. #!$%@? mnie przez to ze szkoły bo jestem niezdolny do wykonania praktyk więc robię szkołę wieczorową dla dorosłych. Byłem w ZUSie na komisji lekarskiej. Lekarz wszystko przeczytał, zbadał po czym stwierdził że nie mogę brać dłużej renty bo to jest tylko dla niezdolnych całkowicie do pracy, a że chodzę do szkoły to znaczy że pracuje. Czaicie? Szkoła jest jak praca! #!$%@? z tego że ledwo siedzę na krześle bo i w większości muszę się zwalniać z bólu z lekcji, na nic było to tłumaczenie. Jestem taki #!$%@? że mam ochotę #!$%@?ć pod ten ZUS C4 i #!$%@?ć wszystko w kosmos. #!$%@? biurokracja, #!$%@? urzędnicy. Chcę stąd #!$%@?ć za granice, jak najszybciej. DO #!$%@? NĘDZY!
#zus #polska #biurokracja #boldupy ##!$%@? #niecoolstory #truestory
Pobierz
źródło: comment_GHe94YaYF4woWIQHMvOTcJJxCP6i6UkK.jpg
  • 84