Wpis z mikrobloga

W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Jestem po wypadku, ledwo przeżyłem, jakiś zjeb wymusił na mnie pierwszeństwo i wbiłem się motorem w auto. Miednica złamana, kość miałem w brzuchu, do tego uszkodzony nerw. Druty, śruby i blachy w nodze, czekam na endoproteze. Nie mogę ponieść stopy ani przejść spokojnie 100 metrów bo noga #!$%@?. Mam zaburzone czucie w całej nodze. Co drugi dzień łykam ketonale i tabletki nasenno uspokajające bo zdycham z bólu. #!$%@? mnie przez to ze szkoły bo jestem niezdolny do wykonania praktyk więc robię szkołę wieczorową dla dorosłych. Byłem w ZUSie na komisji lekarskiej. Lekarz wszystko przeczytał, zbadał po czym stwierdził że nie mogę brać dłużej renty bo to jest tylko dla niezdolnych całkowicie do pracy, a że chodzę do szkoły to znaczy że pracuje. Czaicie? Szkoła jest jak praca! #!$%@? z tego że ledwo siedzę na krześle bo i w większości muszę się zwalniać z bólu z lekcji, na nic było to tłumaczenie. Jestem taki #!$%@? że mam ochotę #!$%@?ć pod ten ZUS C4 i #!$%@?ć wszystko w kosmos. #!$%@? biurokracja, #!$%@? urzędnicy. Chcę stąd #!$%@?ć za granice, jak najszybciej. DO #!$%@? NĘDZY!
#zus #polska #biurokracja #boldupy ##!$%@? #niecoolstory #truestory
Pobierz H.....n - W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Jestem po wypadku, ledwo przeżyłem, ja...
źródło: comment_GHe94YaYF4woWIQHMvOTcJJxCP6i6UkK.jpg
  • 84
@Howkin: Starrryyy, to normal, mój wujek przepracował na roli jakieś 35lat, ma astme oskrzelową, kręgosłup problem, dodatkowo krwiaki mu wyskakują na skórze i ledwo co mu dali rentę na rok, ten kraj jest chory.
@wykopowearbuzy:
Niestety bez kamery, wtedy to nie było tak popularne
@psik64:
Ty miałeś krzyczące dziecko a ja byłem przykuty do łóżka wyciągiem ponad miesiąc i leżał za mną dziadek. Niby nic niezwykłego nie? Tylko że dziadek nie mógł chodzić a ja musiałem strzelać ketongi do nocnika. Podczas pewnego łamania obróciłem się przez ramie i właśnie ten dziadek ochoczo się mi przyglądał i uśmiechał. Sranie już nigdy dla mnie nie będzie
@Howkin: Ciebie pewnie zabrała karetka po wypadku, ja byłem w szoku, szarpali mi na ulicy kaskiem żeby ściągnąć z głowy (zapięty pasek), później koleżka sprawcy wypadku zawiózł mnie do szpitala, oczywiście zero policji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stawianie cegły w nocnik na szpitalowym łóżku w otoczeniu staruszków też znam, tyle że z innej okazji byłem w szpitalu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@Howkin: dlatego mimo że jaram się jednośladami jak dzieciak raczej nigdy się nie zdecyduję na zakup :( Bo debili na drogach nie brakuje i siedząc na moto nic Cię nie chroni.

Rzuć szkołę, uzasadnij to problemami zdrowotnymi, nikt Ci nie powie że jesteś zdolny.

BTW, nie myśl że na emigracji Ci dzięki temu byłoby łątwiej.