Wpis z mikrobloga

Mireczki, skrzypi mi w stopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakiś tydzień temu upuściłem sobie monitor CRT na tę stopę i nie powiem, trochę bolało. Ale nie spuchła, nie zmieniła koloru więc zacisnąłem zęby i wciąż hasałem niczym sarenka tu i ówdzie nie zważając na kontuzję. Straszny ból przy każdym kroku z czasem stał się po prostu bólem. Wczoraj zauważyłem, że przy najmniejszym nawet ruchu dużym palcem coś trze mi się w śródstopiu, w okolicy epicentrum jebnięcia tym klocem. Wciąż trochę boli, ale zauważalnie mniej. Czy ktoś wie o co chodzi? Muszę lecieć do lekarza czy opaska uciskowa i oszczędzanie jej wystarczy?


#pytanie #medycyna #bolimnienoga
  • 12
  • Odpowiedz
@HerrJacuch: Lepiej idź sprawdź co i jak, ja w wakacje uszkodziłem sobie 3 palce u ręki mimo tego że ledwo dotarłem do domu i bolało jeszcze trochę, nie poszedłem do lekarza. Dziś, jeden palec boli podczas zaciskania pieść... Więc lepiej iść sprawdzić
  • Odpowiedz
@HerrJacuch: a jak myślisz,wystarczy opaska, czy musisz lecieć do lekarza?
Na pewno mirki to wiedzą. Mało tego, ja mam mentalny rtg i robię zdjęcie twojej nodze teraz. czujesz?
  • Odpowiedz
@HerrJacuch: Monitor CRT w 2015 roku? Serio? :D

W stopie jest dużo małych kości - jak bolą to nie jest dobrze. A jak jeszcze ruszają sie w nietypowy sposób...

RTG nie boli. W przeciwieństwie do CRT :D
  • Odpowiedz
@benzdriver: @Wraniak: Dzięki, jadę cyknąć sobie prześwietlenie.
@grzegorz-zielinski: Oby mi został zgrabny kikut na naciągniecie skarpety góralskiej, zajebiście grubej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tichy: Spytałem, bo jednak 'tarcie się' jest dość charakterystycznym objawem. Tym bardziej, że wizualnie nie widać żadnych zmian. Może akurat ktoś miał podobne przeżycia. I masz rację, ja też swój mentalny RTG zostawiłem w innych spodniach.
@graf_zero: Jestem okręgowym magikiem
  • Odpowiedz
  • 1
@graf_zero: Póki byłem w liceum, czasu było dużo to i komputerów się więcej trafiało. Teraz gdy wracam z pracy nie mam ani siły, ani czasu niestety na to 'hobby' (bo inaczej tego nazwać nie można :p). W liceum dorabiałem sobie jakieś 200-300 zł miesięcznie w porywach ;). A tydzień temu miałem chorobowe i stąd ten nagły przypływ zleceń :D. Dziś dostaję głównie piwo, bo nie mam serca brać kasy za jakieś
  • Odpowiedz
@fidd: też mam to samo, jakieś 2 tyg temu źle stanąłem, nic nie bolało. połaziłem wszystko git, teraz #!$%@? mnie przy każdym kroku, nasila się i też skrzypi, nie mam bardzo jak do lekarza obecnie iść
  • Odpowiedz