Wpis z mikrobloga

Siedzę dzisiaj w empiku i sprawdzam jaką literaturę zaproponuje mi tym razem ta znana i szanowana marka. Na wstępie nieco kisnę, bo przy wejściu na piętro leżą wystawione jakieś minecraftowe książki (bodajże w bestsellerach, ale mogę się mylić). Myślę, dam szansę, chociaż gówna nie znoszę.


#ksiazki #gorzkiezale #wroclaw #empik #minecraft
Sundutch - Siedzę dzisiaj w empiku i sprawdzam jaką literaturę zaproponuje mi tym raz...

źródło: comment_Q5N52YfwgsXTZRyrJhSlR7mnXNCT8VfT.jpg

Pobierz
  • 55
kto to wydał?


@szymon_jude: Nie pamiętam nazwiska autora, ale gościu przeprowadził test - wysłał do różnych wydawnictw skrajnie grafomański tekst (+błędy językowe, ortograficzne, co jeszcze), większość odpowiedziała, że wydadzą to i podali cenę.
@wicikumoza: Chodzi Ci o Pawła Pollaka? On to prowadzi swoją blogową batalię z wydawnictwami typu self publishing i rzeczywiście opisał na przykładzie takiego testu, jak takie wydawnictwa żerują na naiwnych ludziach przeświadczonych o swojej umiejętności do pisania czegokolwiek. Polecam poczytać :)
http://pawelpollak.blogspot.com/2014/09/pszygody-komisaza-maciejewskiego-czyli.html
dlaczego minikraft jest taki popularny wśród gimnazjalistów i reszty #!$%@?? nie rozumiem fenomenu tej gry, a odpalisz yt to przynajmniej 3 filmiki z #!$%@? minikrafta ci wyskakują