Wpis z mikrobloga

Siedzę dzisiaj w empiku i sprawdzam jaką literaturę zaproponuje mi tym razem ta znana i szanowana marka. Na wstępie nieco kisnę, bo przy wejściu na piętro leżą wystawione jakieś minecraftowe książki (bodajże w bestsellerach, ale mogę się mylić). Myślę, dam szansę, chociaż gówna nie znoszę.


#ksiazki #gorzkiezale #wroclaw #empik #minecraft
Sundutch - Siedzę dzisiaj w empiku i sprawdzam jaką literaturę zaproponuje mi tym raz...

źródło: comment_Q5N52YfwgsXTZRyrJhSlR7mnXNCT8VfT.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laleczkaZsaskiej: a jak czytam namiętnie instrukcje do pralek to pójdziesz? Czy ja jakiś dziwny jestem że mimo iż pochłaniam zwykle co najmniej jedną książkę na tydzień, to nie widzę sensu w czytaniu fabularyzowanych instrukcji do gier, ze wolę pogadać (i pójść do łóżka( ͡° ͜ʖ ͡°)), z kimś kto ma jakiś gust filmowy, niż z kimś kto czyta ale wyłącznie jakieś wampirze romanse czy podróbki Dana
  • Odpowiedz
@Tuchaj: Gooooood morning Vietnam! Oto dzisiejszy przegląd najpopularniejszych wpisów na mikroblogu:
-przebieg choroby chłopaka (tutaj fajna sprawa, jeśli tylko dodaje wsparcia i otuchy)
-smieszny obrazek
-Twoje żale
-żale z powodu sukcesu marketingowego solgazu
-zebranie o nowy kolor broni do
  • Odpowiedz
@mi-siek: ale główna mikroblogu, to jest właśnie taki top10 empiku, gdzie znajdziesz książki kucharskie i to co aktualnie leci w kinach i wypowiadaj się na tej podstawie o kondycji współczesnej literatury, jak chcesz znaleźć coś wartościowego, to szukasz głębiej, według swoich zainteresowań, no i według twojej logiki jakby ten mikroblog wsadzić między okładki i położyć na półce w empiku to już by było wartościowe, bo może ktoś dzięki temu sięgnie
  • Odpowiedz
@STA1KERpl: Siostra różowego, brat koleżanki, siostra kolegi. Gdzie nie pójdę to wszędzie dzieci #!$%@?ą mi o tym minikrafcie. Dobrze, że tam czaję mniej więcej biega (grałem ze 2 dni xD) to dzieci mi #!$%@?ą co mają w głowach, ja przytakuje, a one traktują mnie za najlepszego ziomka, z którym mogą pogadać o minikrafcie xD W sumie to je rozumiem, bo reszta ma #!$%@? na to co robią i nie mają
  • Odpowiedz