Wpis z mikrobloga

Siedzę dzisiaj w empiku i sprawdzam jaką literaturę zaproponuje mi tym razem ta znana i szanowana marka. Na wstępie nieco kisnę, bo przy wejściu na piętro leżą wystawione jakieś minecraftowe książki (bodajże w bestsellerach, ale mogę się mylić). Myślę, dam szansę, chociaż gówna nie znoszę.


#ksiazki #gorzkiezale #wroclaw #empik #minecraft
Pobierz
źródło: comment_Q5N52YfwgsXTZRyrJhSlR7mnXNCT8VfT.jpg
  • 55
@Sundutch: serio poczuwacie się do moralizowania spedzajac większość dnia na mikroblogu? Jeśli to zacheci dziecko do czytania i choć na chwilę oderwie od monitora to i tak nieźle. Może to będzie dopiero pierwsza i przełomowa książka?
Przypominam, ze aktualnie kanałów na youtubie poświęconych minecraftowi jest chyba więcej niż gwiazd w naszej galaktyce, a oglądalność, nawet jakiegoś niszowego, często przerasta tych naukowych i merytorycznie wartościowych.

@Sundutch: Pracuję w sklepie, który ma w asortymencie wszystkie te książki. kupują je dzieci lvl 9 i mamy tych dzieci. A większość tych dzieciaków potrafi zrobić inbę z płakaniem i kładzeniem się na podłodze albo tupaniem jak im mama hajsu na książkę nie da.
Ba! Są tacy, co ledwo umieją czytać (rodzice się żalą) a #!$%@?ą dniami i nocami.
Nie wiem jak jest zagranico, ale podejrzewam, że te dzieciaki to 80%
@Sundutch: Majnkraftowcy i tak mają #!$%@? w głowie, więc raczej nic im nie zaszkodzi, a może akurat oderwą się od monitora na chwilę i wciągną się w czytanie książek.
@Tuchaj: Spędź dzień w bibliotece i zobacz ile młodych ludzi przed szkołą średnią się pojawi. Cała gówniana literatura wszechczasów nie może się równać z miesięczna porcją internetowego odpowiednika. Jeśli to będzie motorem do chwycenia kolejnej książki to czemu nie. Nie twierdzę, że to dobra pozycja, ale nie hejtuję. Wpisz w youtubie minecraft i zobacz z jaką częstotliwością są dodawane gameplaye, a później posegreguj oglądalnością. Tak wygląda dzisiaj rozrywka.
A Ty spójrz,
Pobierz
źródło: comment_69iQMKfTHKNe45jM38MBj8RSrs4bYntO.jpg