Wpis z mikrobloga

Elo, sprawa jest poważna, czy jest na sali okulista? Mojej koleżance wyskoczyło na gałce ocznej jakieś dziwne coś i ona z tym do lekarza poszła i przebadali ją we 3 (słownie: Trzech) i żaden nie wie co to jest. Trochę ją to boli i widzi przez to gorzej. Ktoś się z tym spotkał kiedyś? #okulista #slepota #choroby #lekarz #problem
Ramboski - Elo, sprawa jest poważna, czy jest na sali okulista? Mojej koleżance wysko...

źródło: comment_jzWAf2IoEBBXGu2h5FnRj9R6ppZwCyXS.jpg

Pobierz
  • 109
@Ramboski: nie wiem czy ktos Ci cos odpisal konkretnego bo nie przeczytalem calego tego spamu. Moj ojciec mial cos takiego i nabiegal sie po lekarzach bo go raczej zbywali bo nie wiedzili co to, metoda prob i bledow wkoncu cos pomoglo wyszlo ze to wirus/bakteria. Niestety noe powiem Ci co dokladnie dostal i niestety meczyl sie z tym z 2 tygodnie zanimcos zaczelo dzialac. Na poczatku byla taka krosta potem cale
@Ramboski: Co to jest tłuszczyk?

Jest to żółtawa plamka lub pęcherzyk na spojówce gałkowej, najczęściej od strony nosa. Nie jest to guz, ale zmiana polegająca na gromadzeniu się złogów białka i tłuszczu. Tłuszczyk nigdy nie wrasta w rogówką. Tłuszczyk może być odpowiedzią na przewlekłe drażnienie oka lub światło słoneczne.

Od drażnienia oka zapewne tuszem i przyborami kosmetycznymi.