Wpis z mikrobloga

@Ramboski: mogła więcej tego tuszu #!$%@?ć potem się dziwi skąd ropnie na galce ocznej xD no #!$%@? nawet tusz jest na oku co za idiotka xD niech zmieni okuliste i się ogarnie z tym tuszem xD
  • Odpowiedz
No oczywiście Mirki się popisały komizmem. Śmieszki zasrane. Potem ludzie tak patrzą na wykop, banda żartownisiów. Ostatni raz zaproponowałem znajomym pomoc na wykopie, bo tylko się skompromitowałem przez was.
  • Odpowiedz
@Ramboski: dunno, ja tam jak chwilę poczekałem to dostałem rzeczowe odpowiedzi. Tylko mała część tu to ludzie którzy sie znają ,reszta to śmieszki, myślałem że po prawie roku na wykopie to wiesz :)
  • Odpowiedz
@Ramboski: Gościu, luzuj. Na wykopie zawodowych okulistów jest niewielu, ale pewnie są. I nie każdy z nich odświeża mikro w celu jak najszybszego postawienia diagnozy w Internecie. Zawsze jest tak, że śmieszki dopadają jako pierwsze, ale co w tym #!$%@? złego?
  • Odpowiedz
@Ramboski: Na początek radziłabym zmyć makijaż i zrezygnować z niego na czas wyleczenia oka bo nie wygląda to dobrze. Jeśli nie pomogło jej 3 lekarzy :| to niech poprosi rodzinnego o skierowanie do kliniki okulistycznej i tam się nią zajmą od ręki.
  • Odpowiedz