Wpis z mikrobloga

Elo, sprawa jest poważna, czy jest na sali okulista? Mojej koleżance wyskoczyło na gałce ocznej jakieś dziwne coś i ona z tym do lekarza poszła i przebadali ją we 3 (słownie: Trzech) i żaden nie wie co to jest. Trochę ją to boli i widzi przez to gorzej. Ktoś się z tym spotkał kiedyś? #okulista #slepota #choroby #lekarz #problem
Ramboski - Elo, sprawa jest poważna, czy jest na sali okulista? Mojej koleżance wysko...

źródło: comment_jzWAf2IoEBBXGu2h5FnRj9R6ppZwCyXS.jpg

Pobierz
  • 109
No oczywiście Mirki się popisały komizmem. Śmieszki zasrane. Potem ludzie tak patrzą na wykop, banda żartownisiów. Ostatni raz zaproponowałem znajomym pomoc na wykopie, bo tylko się skompromitowałem przez was.


@Ramboski: po prostu Panna ma ewidentnie jakiś problem z okiem, a nawaliła sobie tyle tuszu, że tylko to podrażnia. Nie ma co się obrażać.. jakbyś miał otwarta ranę sypanie sobie na nią np. soli byłoby podobnie głupim pomysłem.
@Ramboski: nie była ostatnio w jakimś egzotycznym kraju może? wygląda to na coś infekcyjnego, nie miała jakiejś sytuacji że wpadło jej coś do oka i mocno pocierała?
jakie krople jej przypisali?
@Ramboski: miałem podobne tylko ciut mniejsze, pierwszy okulista zdiagnozował zapalenie spojówki, przepisał kropelki i maść z antybiotykiem po kilku dniach nie było śladu po "jakimś dziwnym czymś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ramboski: Jak już pisałem a teraz to potwierdza @villsvin to najprawdopodobniej tłuszczyk. Lekarze mają problem z diagnozą gdyż zazwyczaj jest to tylko plamka i rośnie po wewnętrznej stronie oka, przy rogówce. Takiego posiada wielu starszych ludzi.
A tutaj, wyrósł bąbelek (nieczęsta zmiana) i do tego pojawił się pod rogówką. To mogło zmylić tych okulistów. Niech idzie do innego okulisty, a jak trzeba to jeszcze do następnego. Gdy natrafi na takiego co
@Ramboski: Moja siostra miała coś dość podobnego - narośl na oku się zrobiła - była to opryszczka na oku. Nie chcę straszyć, ale w jej przypadku było to usuwane chirurgicznie i też najpierw chodziła z tym do zwykłego okulisty, spieprzył sprawę i dopiero musiała to leczyć w szpitalu okulistycznym w Katowicach. Jeśli trzech okulistów nie wie co to jest, proponuję tam jechać. Oko to nie wątroba, nie regeneruje się.
@Ramboski: Mojej mamie średnio raz do roku takie coś pojawia się na oku. W jej przypadku wystarczy tylko nawilżać oko jakimiś sztucznymi łzami i samo znika po +/- tygodniu.
@Ramboski: #!$%@? moje złote rady są złe bo w konwencji śmieszkowej ?xD ożesz ty jeden dziadu xD niech zetrze tusz i idzie do innych lekarzy jak ci są z dupy no lol czego się tu spodziewałeś gałganie, porad medycznych założenia karty pacjenta i przyjęcia na oddział celem naprawy oka?xD większość pośmieszkowała i dała całkiem logiczne rady z punktu widzenia zwykłego człowieka bez wykształcenia medycznego. Tu jest mirko a nie oddział pediatrii