Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?...
Żona ma jakąś infekcje pęcherza, boli ją i jęczy,dwa dni temu wylądowałem z nią na dyżurze o 2 w nocy, dostała antybiotyk.
Badanie moczu robimy za własne pieniądze, są wyniki, nie jest najlepiej, dużo białka, krwi i bakterii.
Dziś dzwoni o 8:30 do przychodni żeby się zarejestrować, lekarka przyjmuje od :7.30 do 13 a o #!$%@? mać 8:30 nie rejestrują już więcej pacjentów, "no chyba, że pani ładnie poprosi panią doktur"
Nosz #!$%@? mać.
Super partia #!$%@?.
Jeszcze z młodym (lv3 monate) do okulisty, już widzę zawiść w oczach starych dziadów jak wchodzisz poza kolejką bo możesz....

#polska #takiezycie #gozkiezale #nfz #sluzbazdrowia #polskamnieoszukuje ##!$%@? #lekarze #lekarzecwele
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semperfidelis: powiem ci jeszcze czemu mam ból dupy o to wszystko, może zabrzmi to jeszcze bardziej żałośnie, ale w sumie to #!$%@? mnie to czy będę dla ciebie miernym człowiekiem czy nie.
U mojej teściowej zaczęło się podobnie, krew w moczu, ból pęcherza, była olewana i leczona najmniejszą linia oporu, później było tylko "czemu pani przyszła z tym tak późno", chemia, rok czasu, nawrót i koniec.
Teraz tak, ja mam
  • Odpowiedz
@sins: Jak już wspomniałem - nie jesteście jedynymi pacjentami - wystarczyło przyjechać do przychodni odpowiednio wcześnie - pewnie około 6:00 - i zostalibyście zarejestrowani tak, jak inni pacjenci do tego samego lekarza tego samego dnia.

I taka sugestia - dużo więcej zdziałasz ładnie prosząc i rozmawiając, niż "drąc mordę".

Zdrowia!
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Super rada, życzę ci żebyś ty nigdy nie był w takiej sytuacji, gdy masz małe dziecko musiał wstać o 5, nakarmić je, przebrać i ubrać ogarnąć siebie i druga połówkę która ledwo żyje i prawie nie jest w stanie normalnie funkcjonować, jechać do przychodni na 6 rano, żeby się zarejestrować, wracać do domu i za jakiś czas znowu to wszystko powtarzać za jakiś czas, żeby dotrzeć na wizytę na tą dajmy na to 11.

Super rada, aż ci plusa normalnie dam, gdybym tylko wiedział o tym wszystkim odpowiednio wcześniej,m a nie łudził się na to, że się zarejestruję telefonicznie, o jaki ja głupi jestem, przepraszam, że twój cenny czas zajmuje, przepraszam, jeśli cię obraziłem w którymś wpisie wyżej i jeszcze raz dziękuję za super radę.

Jeśli żona będzie chciała zrobić aferę to jej
  • Odpowiedz
jeśli sam nie potrafisz o siebie zadbać to nie licz na to, że zrobi to ktoś za Ciebie


@sins: @semperfidelis: Ma rację. Dzwonisz do przychodni, zapisujesz się na konkretny dzień i godzinę i jedziesz dopiero wtedy. Jechanie do przychodni od tak to strata czasu bo od rana już jest kolejka i zapisani pacjenci więc robienie afer mija się z celem. Lekarz pracuje od do a żaden pacjent ciebie nie wpuści bo on straci czas.

Dodatkowo masz stronę NFZ https://kolejki.nfz.gov.pl/ na której masz podane ile dni oraz ilu pacjentów jest zapisanych.
Zapisanie się telefonicznie, informacje o kolejkach online, czego więcej chcesz?
  • Odpowiedz
@Naczelny_Urzednik_RP: Dzwoniliśmy i dupa, trzeba prosić.
Kolejki srejki, do lekarza pierwszego kontaktu listy osób na dziś sobie tam raczej nie sprawdzę.

Mniejsza z tym, byliśmy o 12 i nie było już żywej duszy (pacjentów). Żona żyje póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz