Wpis z mikrobloga

Siedzę w przychodni i czuje sie, jak #!$%@? król dżungli. Podchodzę do moherów i mówię 'kto teraz wchodzi' jakaś mama z dzieckiem odpowiada, ze teraz ona. To mowie 'ja bede po pani' Mohery w szoku, a ja siadam sobie i wchodze na mirko. 'A KTÓRY PAN MA NUMEREK'? I WTEDY UZYLEM MOJEJ ZLOTEJ KARTY, MOJEGO ASA W REKAWIE I TAJNEJ BRONI. 'DRUGI' - ODPOWIADZIALEM POKAZUJAC KARTONIK Z NAPISANA DWOJKO. TAK #!$%@?. DRUGI. JEST 9:36, A LEKARZ PRZYJMUJE OD 8, A JA MAM DRUGI NUMEREK I CO #!$%@?? NAWET SIE NIE KLOCILA. DWOJKA TO JEDNAK BARDZO WYSOKI NUMEREK. JEST ZAJEBISCIE. A W TOREBCE MAM DUOMOX I RUTINOSCORBIN.
#oswiadczenie #heheszki #pasta #coolstory #truestory
  • 46
@cham1: Jak dobrze rozumiem, to jesteś zwyczajnym cebulakiem, który opuścił swoją kolejkę, a potem robi zamieszanie i #!$%@? w godzinach. Tak działające numerki to patologia. Powinno być tak, że jak cię nie ma o umówionej godzinie to czekasz aż nikogo nie będzie (co się pewnie nie zdarza) albo rejestrujesz się na nowo, ewentualnie błagasz mohery o łaskę, rozgrzeszenie i wpuszczenie.
@alan11: nie nie nie, nie zawsze można być na dokładną godzine, może wyskoczyć cos ważnego. A taki #!$%@? moher zamiast robić ból dupy to może się telefonicznie zarejestrować albo wstać wcześnie rano i pójść żeby dostać wcześniejszy numerek. proste. Czasy - kto pierwszy, ten lepszy - się skończyły ale niektórzy jeszcze w tamtej epoce
@cham1: Sama rejestracja osobista jest bez sensu. Dlaczego nie można telefonicznie albo internetowo? Wtedy masz np. na godzinę 10:30 i jak przyjdziesz później to do widzenia (no chyba, że osoby na późniejszą godzinę jeszcze nie weszły). A nie że rejestrujesz się rano i idziesz w #!$%@?, a potem wbijasz o dowolnej godzinie, przez co normalni ludzie nie wiedzą o której powinni przyjść.
Ewentualnie masz ten numerek, ale jak zdążył wejść następny
@alan11: On piszę o tych co mnie też #!$%@?ą czyli starych bez obowiązków i nudzących się, co nie uznają numerków tylko, kto pierwszy przyjdzie. I przychodzą od rana, bo nie mają pracy/szkoły i mają czas, więc później wymyślają, że TUTAJ JEST TAK, ŻE KTO PRZYJDZIE A NIE NUMERKI - usłyszałem po tym jak mając numerek, zapytałem o ich, dodam, że przyszedłem kilka minut przed przewidywaną godziną dla mojego numerka.
@cham1: przeziębienie wywołują rinowirusy. Na rinowirusy (jak zresztą na żadne wirusy) antybiotyki nie działają, bo działają na metabolizm, którego wirusy są pozbawione. Tak że nie do końca rozumiem, po ki #!$%@? chcesz sobie bezsensownie rozwalać przewód pokarmowy, ale Twój wybór. Przy okazji darmowy pr0tip: w przyszłym sezonie nie zakładaj 3 szaliczków, jak temperatura spadnie poniżej 18 stopni oraz zwiększ masę, bo potem muszę kisnąć z takich chucherek, co to się rozkładają