Wpis z mikrobloga

Mireczki! Miesiac temu rzucił #niebieskipasek, czuje sie troche #przegryw i dalej mam #feels więc potrzebuję trochę atencji. A tak przy okazji ma tutaj konto, więc wrzucam pozę, którą mogliśmy wykorzystać ale nigdy nie chciał :/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trochepokazmorde #nogi #szpagat #futryna #pokazmorde #rozowypasek #zlamaneserduszko #gorzkiezale #atencyjnyrozowypasek
Pobierz dzidens - Mireczki! Miesiac temu rzucił #niebieskipasek, czuje sie troche #przegryw i...
źródło: comment_Iuym2ymfboNgP5aF2yT03zGO3plbLyNQ.jpg
  • 161
@Plrin: Po krótkiej chwili zrobiłem szybką analizę twojego profilu osobowościowego. Fanatyczka zwierząt z weterynarii (prawdopodobnie pierwszy lub drugi rok, możliwa poprawka przedmiotów), gruba (#!$%@? same kebsy, trzyma hodowlę trzody w domu na wszelki wypadek), chciała zrobić karierę na wykopie, ale nikogo nie obchodzą jej świńskie hodowle (nawet założyła swojego taga, mając nadzieję, że ktoś to zasubskrybuje), miłość do zwierząt nasuwa możliwą zamianę w wojującego vegana. Oczywiście hejtuje myśliwych bo zabijają biedne
Pobierz M.....r - @Plrin: Po krótkiej chwili zrobiłem szybką analizę twojego profilu osobowoś...
źródło: comment_Zyjq0mi4Aer7wW2KqMvl2YGt2pqjuY29.jpg
Tak na serio to #!$%@? na kilometr tanim fejkiem, bo (mam taką nadzieję) że nikt nie jest na tyle pusty by wstawiać takie fotki z przesłaniem "pacz idioto co straciłeś!".

A jeśli to jednak nie fejk, to pewnie wcześniej wysyłała mu swoje nagie fotki, które może on w rewanżu upublicznić.