Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Mojemu #rozowypasek o------o, bo prawdopodobnie bedziemy studiować w innych miastach (ona Opole, ja Wrocław), a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.

Zaznaczam, ze nie jest to osoba, która moge zostawic i znaleźć inna, bo mega mi na niej zalezy. Serio pomóżcie

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humantezczlowiek: jak tylko tobie na niej tak zależy, a ona mówi takie rzeczy, to może nie opłaca się tego kontynuować. Skoro nie potrafiłeś jej do swojego pomysłu przekonać. No chyba że spróbujcie tego rozdzielenia, babki co chwila zmieniają zdanie, może wcale nie będzie tak jak ona sobie to wyobraża.
  • Odpowiedz
@scharlottka: Ciężko zdać prawo jazdy wszędzie. Ja zdawałem w mieście po którym jeździłem tylko 5h i zdałem za pierwszym razem. Komunikacja miejska działa dobrze, nie miałem problemu, żeby dostać się z jednego końca miasta na drugi, jednakże mieszkam w centrum, to wszędzie dojdę na piechotę. Nocne autobusy owszem jest to problem, ale wynika to bardziej z zapotrzebowania na nie. W przypadku gdy miasto w nocy pustoszeje, to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: A tak szczerze, młoda i głupia jest, nie ma co wyrokować o jej motywach.

Może znalazła innego faceta, a może po prostu lubi dramatyzować i w ten sposób domaga się atencji i namawiania na studia we Wrocławiu, może jej nie pasujesz. Trudno powiedzieć.

Jeśli twierdzi, że na pewno się nie dostanie, to stawiam, że ma problemy z samooceną i w ten sposób domaga się Twojego zainteresowania, a reszta jest
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: "Kocham Cię, ale i tak zrobię po swojemu, bo to jest dla mnie ważniejsze niż Ty" ... WTF ;p Poza tym godzina drogi, kurde.... całe weekendy + może w tygodniu da się dojechać PKP czy tam PKS... Studia nie zajmują tak wiele czasu.
  • Odpowiedz