Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Mojemu #rozowypasek o------o, bo prawdopodobnie bedziemy studiować w innych miastach (ona Opole, ja Wrocław), a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.

Zaznaczam, ze nie jest to osoba, która moge zostawic i znaleźć inna, bo mega mi na niej zalezy. Serio pomóżcie

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humantezczlowiek: Cóż... według mnie to wygląda tak, jak opisuje @Karol4722 i wielu innych - według jej logiki, skoro dla niej jest za mało czasu widzenie się raz w tygodniu, to woli w ogóle Cię nie widzieć. Naprawdę? Najprawdopodobniej stwierdziła, że chce kogoś innego i jej wcale tak nie zależy na tym związku. Jedyny sposób, to z nią o tym poważnie porozmawiać - znasz ją, wiesz jaka jest, my nie,
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: myślę że chce cię przekabacić żebyś studiował z nią. pokaż jej że i tak wyjedziesz a zobaczysz że nie zerwie.

a jeśli to zrobi, to nie była nic warta. mój facet mieszka ode mnie 80km. i co tydzień się widujemy na cały dzień. ja np jadę do swojego niebieskiego pociągiem a on mnie odwozi i nikt nie narzeka (prócz mnie na skm xd)
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: Jeśli tak mówi, to po prostu chcę się rozstać i to że daleko to tylko pretekst, że Ci zależy na niej tym gorzej dla Ciebie, i nie żeby to było nie do odratowania (chociaż już jest bardzo późno), problem w tym że jeśli Ci na kimś za bardzo zależy to boisz się ryzykować, a moim zdaniem jedynym sposobem na uratowanie takiego związku jest powiedzenie "ok chyba masz rację, też nie wyobrażam sobie widywać cię raz na tydzień, myślę że tak będzie najlepiej..."

ale trzeba w to uwierzyć, musisz sobie uświadomić że jeśli dla niej to jest powodem do rozstania, to choćbyś nie wiem jak się starał ona szybko znajdzie inny powód.

jeśli się zgodzisz jej plan pójdzie zbyt gładko (skoro łatwo Cię stracić, to może jesteś cenniejszy niż się wydaje) i zacznie się zastanawiać, czy czasem nie popełnia największej głupoty w życiu i jest duże prawdopodobieństwo że stwierdzi że nie warto
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: wcale bym się nie zdziwiła gdyby tylko chciała cię zmanipulować do tego stanu żebyś studiował z nią. Różowe w tym wieku lubią mieć faceta obok siebie, poza tym ile czasu do matury...

Poza tym nie rezygnuj ze szkoły... Jak takie coś czytam to aż mnie przewraca. Wierz lub nie, ja zrezygnowałam z kariery sportowej dla byłego (byłego...) i teraz żałuję i wybaczyć sobie tego błędu nie mogę jak i
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: Serio dla niej to taki problem? Chodziłem do technikum w Opolu, a mój nauczyciel codziennie dojeżdżał z Wrocka. Myślę, że tu nie chodzi o odległość, tylko ona chce po prostu zakończyć związek i w końcu pojawił się powód.
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: przemyśl, czy na pewno chodzi o odległość.


Długość trasy samochodowej pomiędzy Wrocław a Opole wynosi 97 km.


Czas podróży wynosi w przybliżeniu 1 godz. 7 min.

ja tyle jadę komunikacją miejską na drugi koniec Gdańska, a wielu moich znajomych jeździ co najmniej tyle codziennie do pracy/szkoły do Gdyni/Sopotu albo jeszcze dalej.
  • Odpowiedz
Byłem tutaj, na zlocie mizoginii i mitomanii 2014, gdzie dziewczyna rzucająca chłopaka (c--j że może ma krzywy chłopak charakter albo ma monotonne i niemożliwe do dzielenia hobby typu gra w komputer) z pewnością robi to tylko po to żeby ujeżdżać akademickie benizy cytuję "codziennie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może była nic nie warta, a może była coś warta. Wyrok wydano, podpisano prokurator dziura w sercu.

Piękne mirko,
  • Odpowiedz
@Szaft: ogolnie to jak widze na szczycie goracych wpis z 50 plusami o kobietach to juz wiem ze znowu jest czas codziennego zjazdu stulejarnych 2014 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: poprostu chce sie od Ciebie uwolnić i myśli, że w ten sposób będzie delikatnie i jakoś się rozejdzie po kościach.. nie łódź się :) jeśli ktoś tak mówi to jest jasne, że już jej się odwidziało..
  • Odpowiedz