Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Mojemu #rozowypasek o------o, bo prawdopodobnie bedziemy studiować w innych miastach (ona Opole, ja Wrocław), a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.

Zaznaczam, ze nie jest to osoba, która moge zostawic i znaleźć inna, bo mega mi na niej zalezy. Serio pomóżcie

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Długość trasy samochodowej pomiędzy Wrocław a Opole wynosi 97 km.


Czas podróży wynosi w przybliżeniu 1 godz. 7 min.

...o czym Ty tu rozmawiasz ?


@gulamin: pewnie o tym że oboje są spłukani, nie maja samochodu ani na benzynę, ani na bilet
  • Odpowiedz
  • 0
@VodkaDestroyer: to chociaż tyle dobrego. Wrocław ładne miasto :-D ale jednak wiem ze lepiej przenosić się z własnej noeprzymuszonej woli. Po czymś takim będziesz ja pamiętał do końca życia.
  • Odpowiedz
@januszwypoku: Ma rację i weź na poważnie jego słowa widać człowiek doświadczony i chce dobrze. @humantezczlowiek: Daj sobie spokój i olej ją jak dla niej to taki problem. Rób tak abyś ty był zadowolony. Jak postąpisz inaczej to kiedyś wspomnisz nasze słowa :) Zmarnujesz sobie szanse kosztem laski, która od tak Cię zostawi jak znajdzie inną przystań. Serio gdyby było inaczej to i dla niej odległość 10x większa
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: To naprawdę nie jest duża odległość. Ja z moją kobietą daliśmy radę rok w dystansie Warszawa - Poznań, a aktualnie przez pół roku Poznań - Frankfurt nad Odrą. Naprawdę da się. Czasami nie jest łatwo dla każdej ze stron, ale jeżeli kochacie się tak bardzo to dacie radę. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: z Opola do Wrocławia jedzie się 1 godzinę. Moja koleżanka na codzień mieszka w Opolu a studiuje we Wrocławiu co oznacza codziennie dojazdy i jakoś żyję. A teraz tak mniej z d--y- ja mam gorzej. Mój #niebieskipasek mieszka w Toruniu ja we Wrocławiu jak ty, trwamy tak już drugi rok a ogólnie razem jesteśmy 4lata. Wszystko się da, trzeba tylko chcieć. Owszem jest ciężko, czasem uberchujowo ale
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: Elegancko, wchodzisz w nowy etap życia z czystą kartą. Nie ciągnij tego na siłę. Moglibyście np. oboje mieszkać we Wrocławiu, do Opola jest godzina drogi. Ale jak nie ma woli, to nic nie poradzisz. No i serio - co można chcieć studiować w Opolu, żeby nie można było tego studiować we Wrocławiu? Rozumiem, że jesteście w klasie maturalnej - to ona nawet nie zamierza podchodzić do studiowania we Wrocławiu?
  • Odpowiedz