Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Mojemu #rozowypasek o------o, bo prawdopodobnie bedziemy studiować w innych miastach (ona Opole, ja Wrocław), a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.

Zaznaczam, ze nie jest to osoba, która moge zostawic i znaleźć inna, bo mega mi na niej zalezy. Serio pomóżcie

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humantezczlowiek: powiedz jej że puchacz z wypoku mieszka w gdańsku i od 4 lat jest z polką mieszkającą w szwecji, dystans w linii prostej prawie 1000 km ;) Morzna? morzna! tylko trzeba chcieć. Spędzamy razem wakacje, czyli 3 miesiące razem non stop, w oprócz tego jakieś święta i różne tygodniowe - dwutygodniowe odwiedziny co miesiąc - dwa.
  • Odpowiedz
Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec'


@humantezczlowiek: no więc ci pomagam:

Miałem podobną sytuację z moją byłą. Generalnie jak laska wylatuje z takim tekstem to ja na 90% nastawiałbym się na to, że będzie szukała kogoś nowego. W tym wieku kobiety są zajebiście niedojrzałe i chcą doświadczyć życia. B--ń Boże, żeby nie przyszło ci na myśl,
  • Odpowiedz
  • 0
@humantezczlowiek: a ja tam ja rozumiem. Wizja 5 (?) lat bez mozliwosci zamieszkania razem by mnie mocno stopowala. Od poczatku studiow (moich, niebieski nie studiuje) mieszkam z moim i nie wyobrazam sobie by bylo inaczej.
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: Jebłem XD

Sorry cumplu, ale coś z nią jest nie tak. Kiedy matura? Za ponad pół roku? A ona już wie, że się do Wrocławia nie dostanie? I już teraz wie, że nie da rady na odległość (100 km ja jebe :D), chociaż nawet nie spróbowała? Widać, że tu się coś szykuje, chociaż ciężko Ci taką myśl do siebie dopuścić, co jest zrozumiałe. Jedyne co możesz zrobić, to odpuścić,
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: Pomyśl o tych wszystkich nowych różowych, które tam na Ciebie czekają. Chciałbyś wchodzić w takie okoliczności z kagańcem i pasem cnoty na jajach? Poza tym - związki lvl 19-20 czy nawet plus minus dwa trzy lata więcej nie są związkami na całe życie. Więc pozwól życiu zrobić sobie prezent i skorzystaj.

Niech idzie żyć sobie swoim nowym życiem, ale pamiętaj że też masz swoje.

Trzymaj się!
  • Odpowiedz
Ona jak widać wyrabia sobie już dawno grunt pod rozstanie. Nawet z nią nie rozmawiaj i nie staraj się przekonywać taką logiczną gadką. Myślisz, że ona nie wie, że to tylko godzina jazdy? One nie są, aż takie głupie jeśli w stawkę wchodzi jej własny interes. To już jest finisz, bo zdecydowała. Reszta to p---------e i mydlenie oczów, żeby wyjść z twarzą. Do d--y Cię traktuje, nie widzisz tego, że nie ma
  • Odpowiedz