Wpis z mikrobloga

Mirki, co robić? Mojemu #rozowypasek o------o, bo prawdopodobnie bedziemy studiować w innych miastach (ona Opole, ja Wrocław), a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.

Zaznaczam, ze nie jest to osoba, która moge zostawic i znaleźć inna, bo mega mi na niej zalezy. Serio pomóżcie

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humantezczlowiek: Moja luba z którą poznałem się w liceum, wyjechała na studia do Torunia (oboje jesteśmy z Wro). Przez 3 lata widzieliśmy się tylko w weekendy. 5 godzin tarabanienia się w pociągu żeby pobyć razem półtora dnia. Przez taką migrację wahadłową nie miałem specjalnie czasu na jakąkolwiek aktywność pozauczelnianą. Nawet słabo było z imprezami, bo na pytanie: wpadniesz w sobotę do akademika? odpowiadałem: jadę do Torunia do lubej. Po licencjacie
  • Odpowiedz
@Spratus: nie wiem co macie do tego Opola, siostra studiuje tam chemię, grupy kameralne, przez co i nie jest to masówka, zresztą wszystko zależy od Ciebie, jak chcesz się uczyć to będziesz dobry w tym kierunku niezależnie od tego gdzie studiujesz, a jak sobie zlewasz to też wszędzie skończysz studia, ale będziesz g---o umiał tak naprawdę;d
  • Odpowiedz
a ona mowi, ze nie nadaje sie do związków na odległość i widywanie sie raz na tydzien jest dla niej okropna wizja. Po haśle 'nie chce tego kończyć, ale nie umiem tak i nie wiem czy dam rade Cie tyle nie widziec' skończyły mi sie i siły, i argumenty.


Zaznaczam, ze nie jest to

@humantezczlowiek: Ja od stycznia mieszkam na Gibraltarze a dziewczyna w Lublinie, nie widze problemu.
  • Odpowiedz
@stricteiuris: chodziłem do liceum przez 3 lata mniej więcej w pół drogi między Opolem a Gliwicami. Dlaczego wszyscy nauczyciele, niezależnie od stażu pracy, którzy byli po czymś w Opolu to ludzie bez pasji i pomysłu na uczenie, a ludzie po Gliwicach, Katowicach czy jeszcze innych szkołach potrafili uczyć i zarażali entuzjazmem?
  • Odpowiedz