Wpis z mikrobloga

Wow. Jestem przerażona opniami na temat nowego trailera SW. Może tak

1. dla wszystkich, którzy czepiają się, ze to nie jest klon boby fetta. kamino razem z fabrykami klonów zostało zniszczone po wojnach klonów, a przed nową nadzieją/rebelią, więc nie rozumiem bólu d--y. polecam poczytać trochę więcej.

2. w końcu prawdziwy sith, który nie wygląda jak wymachująca pałą małpa na tle bluesceenu jak w nowej trylogii, w końcu widac i czuć ciemną stronę mocy jak za czasów vadera. star wars to fikcja i każdy kto twierdzi, ze normalnie facet powinien sobie uciąć ręce machając takim mieczem chyba nie wie, ze bohater będzie dobry w tym, w czym go autor stworzył.

3.poza tym z mieczem JJ bazował się na wcześniejszych pomysłach innych autorów tworzących uniwersum

4.brak klimatu? o boże, o jezus. jakby wam to wytłumaczyć. jedni lubią transformersy, a drudzy gwiezdne wojny.

głos maxa von sydowa na tle długiego ujęcia pustyni nie stworzonej w cgi to jest właśnie klimat.

#starwars #gwiezdnewojny #nasypciesobiesolidodupy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwiezdna: Zgadzam się z Tobą, ale mi jakoś ten trailer nie podszedł. Nie zachęcił mnie do oglądania, chociaż sagę lubię (ale nie jestem fanboyem). Wizualnie wygląda to genialnie, ale kurde za dzieciaka jak się oglądało starsze wersje to nie można było się oderwać a z latami czegoś mi brakuje. Może to człowiek się starzeje, albo te filmy nie są już tak rewolucyjne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzmihui: no wiesz, trzeba poczekać na film. to jest taktyka JJ żeby pokazać jak najmniej :)

btw chyba się pomyliłam z głosem. to chyba jest benedict cumberbatch a nie max :) tak czy siak
  • Odpowiedz
@gwiezdna: Podzielam Twoją opinię. Trailer jest bardzo klimatyczny, no może poza początkiem który jest komiczny ;)

Film ma szanse długiego życia i miejsce obok starej sagi ze względu na efekty specjalne, które tworzone są nie-cyfrowo, co zapewnia ich długowieczność.

  • Odpowiedz