Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki... Szczerze powiem, że nie wiem jak to jest nie mieć dziewczyny, bo mam od 10 lat ale...

Byłem sobie wczoraj na mojej uczelni w normalny dzień. Jako że byłem studentem niestacjonarnym to nie za bardzo widziałem tam tyle ludzi co wczoraj. Ludzi. Co ja p------e... K---A 70% STUDENTEK JEST RUCHABLE a jest to uczelnia techniczna. Byłem tam z powodu zupełnie niezwiązanego z ruchaniem a:

- Użyczyłem dwóm super laskom gniazdka do prądu bo im padła bateria w lapku

- Przyniosłem przyszłej pani architekt krzesło, bo mi się jej szkoda zrobiło szkoda ze rysuje na stojąco

- Śmieszkowałem trochę jak drukowałem dyplom z koleśką w punkcie ksero (3/10)

Laski od laptopa wyglądały jakby chciały mi dać swój numer (brałbym je obie na raz)

Architekt obdarzyła mnie taki uśmiechem, że się prawie zakochałem

A koleśka w punkcie ksero patrzyła na mnie jak bym miał tam wejść do niej za tą ladę

I teraz k---a nie wiem, kto ma lepiej :( ja bo mam swoją kobietę, czy wy przegrywy, bo możecie mieć każdą. Tylko wystarczy nie być s----------m mózgiem.

#tfwnogf #stulejacontent #przegry
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JazzBlurr: No właśnie tu chyba chodzi o mentalność. Przypomniało mi się też, o czym nie wspomniałem, że byłem ubrany na "roboczo" czyli lakierki, marynarka, ogolony itp. Jak jestem w bluzie z kapturem + jeansy baggy to się raczej nie oglądają na mnie ;p tylko mojej się to podoba :)

@m4rj4n: ale jak jesteś brzydki i masz kasę to i tak lachony lecą przecież...
  • Odpowiedz
@silent66: p---------e. To że dziewczyna okazuje Ci zainteresowanie nie znaczy, że pójdzie z Tobą do łóżka. Współczuje Twojej dziewczynie skoro zastanawiasz się nad zdradą.
  • Odpowiedz
@m4rj4n: otoz to, od tego powinny zaczynac sie wszystkie poradniki podrywu, poradniki jak wyjsc z #tfwnogf itp

tak zwane wygrywy nie musza robic nic bo laski i tak same leca do lozka
  • Odpowiedz
@The_ZoltArR: Wtedy uczysz się programować i zarabiasz 15 k :D

@Schabowy: Profesorek nam opowiadał, że jakiś wydział nowy otworzyli czy cuś dla tego tyle nowej krwi. I beke z tych lasek cisnął, że siedzą tylko i palcują (dwoma palcami na klawiaturze piszą) ;D
  • Odpowiedz
Tylko inna sprawa jest taka, że zawsze najwięcej szans masz, kiedy już jesteś zajęty i ustabilizowany.


@jamtojest: Bo jest się pewniejszym siebie. Jednakże w jednym filmie określono to zasadą 80/20. Czyli upuszczając swoją obecną dla innej tracisz 80 % tego co miałeś a u nowej zyskujesz jedynie 20%. Myślę, że coś w tym jest jeśli założyć poważny związek.
  • Odpowiedz