Wpis z mikrobloga

@internetowyjanusz: @PatologiiZew: weźcie przestańcie. wszędzie są skrajności, zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w homoseksualizmie też. po prawej naziolscy skini, po lewej brudasy biegający z sierpem i młotem, po trzeciej pedały biegający z dildo w dupie po mieście. tylko po tych najbardziej skrajnych i medialnych krzykaczach nie ma co oceniać całości. sam przez kumpli jestem nazywany lewakiem (a takim się nie czuję), oni konserwy i trochę rasiści, ale
Wszystko co niewygodne to prowokatorzy, a że się tego nie da udowodnić to jest to mega wygodne. Coś jak z Bogiem. Musi być bo nie da się udowodnić że go nie ma.


@blubi_su: Równie dobrze możemy w takim razie twierdzić, że to zrobili twoi rodzicie i to będzie równie wiarygodne. Nikt się tym nie zajął ze strony władz a powinni, nikogo nie zatrzymano. A i tak wiesz kto to zrobił, bo
Tak naprawdę kibole i faszyści to grzeczni chłopcy którzy idą uśmiechnięci w dwuszeregu.


@blubi_su: Faszyzm był we Włoszech, a w Wielkopolsce "kibol" to zwyczajny kibic. Czy cały marsz wyrywał drzewka czy grupa poza jego obrębem. W sumie to nie żaden problem się podszyć pod kogoś, równie dobrze mogę założyć myckę i iść podpalać na przykład Kościoły, aby potem Żydów o to posądzać.

. A cała reszta to manipulacja i prowokatorzy. oczywiście
@Kaczypawlak: Ja to w sumie czekam na to aż PRAWDZIWI PATRIOCI zaatakują ambasadę Rosji. Ostatnio prawie im się udało, teraz liczę na więcej. Według prawa ochrona ambasady ma prawo użyć broni z ostrą amunicją :) Marzę wręcz o tym by zobaczyć naszych patologicznych patriotów zobaczyć jak są rozstrzeliwani jak kaczki na polanie :)
zaatakują ambasadę Rosji


@blubi_su: Nawet Michnik mówi, że to nasi wrogowie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzę wręcz o tym by zobaczyć naszych patologicznych patriotów zobaczyć jak są rozstrzeliwani jak kaczki na polanie :)


To niedawno byli na marszu antify xD Poza tym jesteś faszystą( ͡° ͜ʖ ͡°)