Wpis z mikrobloga

Widać, że dziś dzień wolny od szkoły.

"Ale fajne obrazki xd"

Widać też, że co poniektórym koledzy z klasy o ściętej glacy i o ksywie Buła chowali tornistry do damskiej toalety.

I teraz uogólniają. Dajcie spokój...
weźcie przestańcie. wszędzie są skrajności, zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w homoseksualizmie też.


@toodrunktofuck: jak mi pokażesz ubranych w różowe mini gejów #!$%@?ących przystanki na marszu równości to uwierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie to mogli być niestety prowokatorzy.


@Kaczypawlak: oczywiście. Całe siły rządowe skupiają się na tym, jakby tu udupić narodowców, bo przecież oni sami nie kompromitują się na każdym kroku
@blubi_su: Ambasad USA broni USMC, bo taka jest u nich tradycja. Trudno ich ambasady z czymkolwiek innym innym porównywać, bo z racji ataków terrorystycznych i największej ilości wrogów, amerykańskie ambasady to niemalże fortece.

Nie wiem co w swojej ambasadzie mają Rosjanie, ale budynek przy ul. Sobieskiego 100(?) który też należy do FR ochraniany jest przez cieciów. Sami Rosjanie prosili o wzmocnienie ochrony a cokolwiek o nich by nie powiedzieć to głupi
weźcie przestańcie. wszędzie są skrajności, zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w homoseksualizmie też.


@toodrunktofuck: jak mi pokażesz ubranych w różowe mini gejów #!$%@?ących przystanki na marszu równości to uwierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@durielek: ale tutaj nie chodzi o pokazywanie tylko o to co kogo #!$%@?. można mieć swoje poglądy, można być gejem czy nawet fanem onr, tylko żeby można było normalnie porozmawiać