Wpis z mikrobloga

@internetowyjanusz: HEHE ALE SIESZY ZAWSZE HEHE HEHEHE HEHEHE HE HEHE HHEHE HEHEHE HEHEHE HEEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HE HEHE HEHEHE HEHEHE HE HEHE HHEHE HEHEHE HEHEHE HEEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HE HEHE HHEHE HEHEHE HEHEHE HEEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HE HEHE HHEHE HEHEHE HEHEHE HEEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HEHEHE HE
@internetowyjanusz: @PatologiiZew: weźcie przestańcie. wszędzie są skrajności, zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w homoseksualizmie też. po prawej naziolscy skini, po lewej brudasy biegający z sierpem i młotem, po trzeciej pedały biegający z dildo w dupie po mieście. tylko po tych najbardziej skrajnych i medialnych krzykaczach nie ma co oceniać całości. sam przez kumpli jestem nazywany lewakiem (a takim się nie czuję), oni konserwy i trochę rasiści, ale
Wszystko co niewygodne to prowokatorzy, a że się tego nie da udowodnić to jest to mega wygodne. Coś jak z Bogiem. Musi być bo nie da się udowodnić że go nie ma.


@blubi_su: Równie dobrze możemy w takim razie twierdzić, że to zrobili twoi rodzicie i to będzie równie wiarygodne. Nikt się tym nie zajął ze strony władz a powinni, nikogo nie zatrzymano. A i tak wiesz kto to zrobił, bo
Tak naprawdę kibole i faszyści to grzeczni chłopcy którzy idą uśmiechnięci w dwuszeregu.


@blubi_su: Faszyzm był we Włoszech, a w Wielkopolsce "kibol" to zwyczajny kibic. Czy cały marsz wyrywał drzewka czy grupa poza jego obrębem. W sumie to nie żaden problem się podszyć pod kogoś, równie dobrze mogę założyć myckę i iść podpalać na przykład Kościoły, aby potem Żydów o to posądzać.

. A cała reszta to manipulacja i prowokatorzy. oczywiście
@Kaczypawlak: Ja to w sumie czekam na to aż PRAWDZIWI PATRIOCI zaatakują ambasadę Rosji. Ostatnio prawie im się udało, teraz liczę na więcej. Według prawa ochrona ambasady ma prawo użyć broni z ostrą amunicją :) Marzę wręcz o tym by zobaczyć naszych patologicznych patriotów zobaczyć jak są rozstrzeliwani jak kaczki na polanie :)
zaatakują ambasadę Rosji


@blubi_su: Nawet Michnik mówi, że to nasi wrogowie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzę wręcz o tym by zobaczyć naszych patologicznych patriotów zobaczyć jak są rozstrzeliwani jak kaczki na polanie :)


To niedawno byli na marszu antify xD Poza tym jesteś faszystą( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać, że dziś dzień wolny od szkoły.

"Ale fajne obrazki xd"

Widać też, że co poniektórym koledzy z klasy o ściętej glacy i o ksywie Buła chowali tornistry do damskiej toalety.

I teraz uogólniają. Dajcie spokój...
weźcie przestańcie. wszędzie są skrajności, zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w homoseksualizmie też.


@toodrunktofuck: jak mi pokażesz ubranych w różowe mini gejów #!$%@?ących przystanki na marszu równości to uwierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie to mogli być niestety prowokatorzy.


@Kaczypawlak: oczywiście. Całe siły rządowe skupiają się na tym, jakby tu udupić narodowców, bo przecież oni sami nie kompromitują się na każdym kroku
@blubi_su: Ambasad USA broni USMC, bo taka jest u nich tradycja. Trudno ich ambasady z czymkolwiek innym innym porównywać, bo z racji ataków terrorystycznych i największej ilości wrogów, amerykańskie ambasady to niemalże fortece.

Nie wiem co w swojej ambasadzie mają Rosjanie, ale budynek przy ul. Sobieskiego 100(?) który też należy do FR ochraniany jest przez cieciów. Sami Rosjanie prosili o wzmocnienie ochrony a cokolwiek o nich by nie powiedzieć to głupi