Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że od kilku wchodzicie na #wykop i zaraz uciekacie, bo nie ma nic ciekawego? W ciągu ostatnich 3 dni na głównej były może ze 3-4 znaleziska jako tako do niej pasujące.

Wipler, Wipler, coś głupiego, Stonoga, coś głupiego, marsz niepodległości, wykop sponsorowany, Wipler, Stonoga, coś głupiego, Wipler, marsz niepodległości, coś głupiego, Stonoga, Wipler, szwedzcy nacjonaliści, Wipler.

No k---a, ile można?

#bekazprawakow #bekazpodludzi #gorzkiezale #neuropa
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alkan Ja wczoraj jak wbiłem na wykop to cała gówna WIPLER WIPLER WIPLER

To co tam.. ja mireczek. Wbijam na gorące a tu wszystko zawalone jakimiś traktorami z plasteliny ;0
  • Odpowiedz
@LionK @JaroslawPolskeZbaw

wytłumaczcie mi to, jak to jest, że na te prawicowe gównoportale nikt nie wchodzi, a wykop taki zły i lewacki - więc musicie przychodzić i zalewać go swoim spamem. W sensie, skoro prawicowe media są takie dobre, to po co musicie przychodzić na wykop i nimi spamować? Niech bronią się same. Pewnie mają tysiące czytelników...

A może jednak wychodzi na to, że była tu kiedyś fajna strona, którą przyszliście i s-------------e? Wy + gimbusiarnia, która to wasze g---o
  • Odpowiedz
na serio zastanawiam się, czy twoje życie składa się ze spamowania wykopu islamem i czy masz cokolwiek innego do powiedzenia o czymś innym niż narodowcy/knp/wipler + obrażanie każdego kto ma inne poglądy niż ty

to nawet nie jest #bekazpodludzi tutaj raczej to podchodzi pod problemy psychiczne
  • Odpowiedz