Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że od kilku wchodzicie na #wykop i zaraz uciekacie, bo nie ma nic ciekawego? W ciągu ostatnich 3 dni na głównej były może ze 3-4 znaleziska jako tako do niej pasujące.

Wipler, Wipler, coś głupiego, Stonoga, coś głupiego, marsz niepodległości, wykop sponsorowany, Wipler, Stonoga, coś głupiego, Wipler, marsz niepodległości, coś głupiego, Stonoga, Wipler, szwedzcy nacjonaliści, Wipler.

No k---a, ile można?

#bekazprawakow #bekazpodludzi #gorzkiezale #neuropa
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RPG-7: Nie mogę być sędzią we własnej sprawie. :)

Ale najwyraźniej 34 razy dostatecznie się spodobały społeczności wykopu. Co więcej, ogromna większość moich znalezisk, które weszły na główną, nie dotyczyła spraw 4konserwowo-neuropejskich, więc nie możesz mi zarzucić, że korzystałem z pomocy kolegów.
  • Odpowiedz
Ale najwyraźniej 34 razy dostatecznie się spodobały społeczności wykopu.


@alkan: to samo z #wiplergate

Co więcej, ogromna większość moich znalezisk, które weszły na główną, nie dotyczyła spraw 4konserwowo-neuropejskich, więc nie możesz mi zarzucić, że korzystałem z pomocy
  • Odpowiedz
Aż przejrzałem swoje opublikowane (podkreślmy: opublikowane, nie dodane). I co znalazłem:


- Hejt na PiS: 1


- Homoseksualizm: 1


-
  • Odpowiedz
@RPG-7:

prowokujesz mnie chyba do własnego 'porównania'


Chcesz, to mogę Ci wypisać tytuły, żebyś się za bardzo nie przemęczył.
  • Odpowiedz
Ma znaczenie, jeśli zarzucasz mi (a zrobiłeś to wcześniej), że moje znaleziska dostają się na główną dzięki wsparciu #neuropa. A ja Ci pokazuję, że takie wsparcie (o ile w ogóle zaistniało) mogło mieć miejsce w najwyżej 5 na 34 znaleziska. Nie zapominaj też, że #4konserwy mają przewagę w wykopalisku, więc samymi głosami #neuropa nic bym nie wskórał.


@alkan: nic takiego nie zarzuciłem, jedyni zauważyłem iż tematyka wiplergate i twoja jest praktycznie taka sama

Widzisz, różnice
  • Odpowiedz
@RPG-7:

nic takiego nie zarzuciłem, jedyni zauważyłem iż tematyka wiplergate i twoja jest praktycznie taka sama


A ja Ci pokazałem, że większość moich znalezisk dotyczy czegoś innego, a i tych ideologicznych nie muszę się wstydzić - dodawałem sprawdzone informacje z pewnych źródeł. Nie spodobały się innym - trudno, ale jeśli chodzi o uczciwość, to mam czyste sumienie. W przeciwieństwie do ludzie spamujących niezależnymi
  • Odpowiedz
@alkan:

I co z tego? zaśmiecasz głupotami portal, jako osoba rozpaczająca nad poziomem nie powinieneś czegoś takiego wrzucać. Ale spokojnie wiem o co chodzi, jako fan neuropy musisz szukać dziury w całym i przypierniczyć się do znalezisk z Wiplerem, spoko rozumiem to, internetowa wojenka musi trwać dalej
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Głupotami? Raczej pokazuję głupotę tych, których wykopki mają za bohaterów i wzór cnót dziennikarskich.

Po drugie: ile razy na główną trafiały jakieś Szumlewicze, Tęczowe Armie i inne marginalne zjawiska mające ośmieszyć wszystko, co nie ultra-prawicowe? Nie mówiąc o codziennej porcji machlojek i oszczerstw z niezależnych mediów.

Powiem Ci nawet więcej: ogólnie tego typu rzeczy na ogół wrzucam na #mirko pod tag #tysiacurojenniezaleznychmediow. Tutaj zdecydowałem się zrobić znalezisko z
  • Odpowiedz
@alkan:

Głupotami? Raczej pokazuję głupotę tych, których wykopki mają za bohaterów i wzór cnót dziennikarskich.


taa. masz pretensje, że główna jest zalana wiplerem a sam wrzucałeś teksty z pch24, niby dla beki alej jednak. Wykazałeś głupotę, że
  • Odpowiedz