Wpis z mikrobloga

@evree: miałem vivifit - syfny soft. Miałem withings pulse ox - syfny hardware. Aktualnie mam jawbone up24 i jestem całkiem zadowolony. Poprawili ostatnio apke wiec nie żre już tak baterii telefonu i nie wiesza sie. Jedyny minus to brak strony www z bardziej rozbudowanymi statami (tylko apki na tel)
@Diabl0: chciałam nawet czekać na trójkę, ale chyba się nie doczekam, bo cały czas jest w przedsprzedaży, trochę lipa, że nie mają wyświetlaczy, żeby przynajmniej puls się wyświetlił...
@rybak17: kupiłem jawbone i w zasadzie jestem zadowolony, nawet pomimo tego że aktualnie jestem w trakcie wymiany (rozciągnięta guma). Tzn mam już zaakceptowaną wymianę gwarancyjną tylko nie mają na stanie mojego rozmiaru/koloru i na razie muszę czekać.

Sama opaska wygląda i leży bardzo fajnie, zlicza raczej poprawnie (na ile jestem w stanie zweryfikować krokomierzem w telefonie), aplikacja też daje radę ładnie integrując się z applowym health czy stravą/endomondo.

Weź też pod
Diabl0 - @rybak17: kupiłem jawbone i w zasadzie jestem zadowolony, nawet pomimo tego ...

źródło: comment_2Lm8flgNgE8Uruuj3QPdN6QPhtsFtoeY.jpg

Pobierz
@Diabl0: Wiem ze sie pojawił ale w Polsce nie bedzie szybko dostępny. Możesz zdradzić gdzie i za ile kupiłeś swoją opaskę? W sprawie reklamacji gdzie szukałeś pomocy?
@rybak17: kupowałem przez allegro (ale od jakiejś firmy - teraz już nie pamiętam jakiej). Reklamacja przez mail bezpośrednio u producenta - wysłałem zdjęcia, wysłałem skan faktury i po jakimś czasie zadzwonił hindus z informacją że gwarancję uznali ale nie mają na stanie mojego koloru czy nie chcę innego.
@rybak17: ja jeszcze nie kupiłam, zastanawiałam się nad whitings, czyste szaleństwo pulsometr i poziom saturacji, ale okazało się, że żeby ten puls zmierzyć trzeba przyłożyć opuszek do urządzenia, co u mnie totalnie odpada, bo potrzebuje pomiaru na bieżąco... Teraz zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś z pasem na klatkę piersiowa... Albo poczekam na up3...
@rybak17: a poza tym kolega będzie w stanach niedługo, więc może mi przywiezie. Ciekawe tylko jak wtedy z gwarancją, iphony z USA w Polsce nie są objęte gwarancją z tego co wiem :/