@NoMercyIncluded Od pewnego czasu narracja jest taka, że wszyscy są święci, oprócz Polaków, wspomnisz o Banderze, to jesteś ruską onucą, a Wołyń to był dawno po co do tego wracać? źle o Żydach, to antysemitą, ale po Polakach można jechać bo oni byli szmalcownikami, mordercami, tak, tacy też byli, tylko za to też była śmierć, tak samo jak za ukrywanie Żydów. A cwaniacy wykorzystujący obecną sytuację zawsze się znajdą i oczywiście
  • Odpowiedz
Jak by wam dziadek zmienił nazwisko na polskie lub podobne to gdzie szukać tego prawdziwego?
mój zmarł dawno w latach 70 szukałem w archiwach jest jedynie akt zgonu ale nie wiem czy są tam razem te informacje wiem tylko o nim że nie był zbyt obeznany z cywilizacją co oznacza że żył przed wojna w tak zwanych gminach z rabinem rodzina ale oni zginęli dlatego został w Polsce bez pomocy próbuje to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach