via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Chmurkins: w sumie byloby to zgodne z prawda ( ͡ ͜ʖ ͡) wiekszosc biedakow podroz do stanow musiala odpracowac jako niewolnik na plantacjii, kontrakty trwaly po 20 lat, jesli sie podczas tego zmarlo albo ucieklo to rodzina musiala dopracowac do konca kontraktu
  • Odpowiedz
@stale_prawo: Chiny akurat słyną z symboliki ludobójczej. Nic nowego. Jeszcze puścili trockistowską, bolszewicką piosenkę Johna Lennona Imagine.
Akurat Chiny też są ostoją zamordyzmu, tak jak USA, tylko że jedni robią to dla swojego dobra, a drudzy dorabiają ideologię o prawach człowieka, demokracji i lpg +
Dla nas ani jedni ani drudzy nie są dobrzy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach