Wiceminister Magdalena Gawin wzięła udział w odsłonięciu pomnika upamiętniającego Polaków pomagających Żydom w - uwaga - Treblince.

Tak się składa, że mam o tym przekaz z pamięci rodzinnej.

Mój dziadek Stanisław urodził się we wsi Dębe niepodal miasteczka Kosów Lacki w 1929 r. To tuż obok miejsca, w którym Niemcy zbudowali w czasie wojny obóz zagłady dla Żydów. Dziadek mieszkał w rodzinnej wsi aż do wyzwolenia.

Kiedy byłem nastolatkiem, dziadek opowiadał mi
naczarak - > Wiceminister Magdalena Gawin wzięła udział w odsłonięciu pomnika upamięt...

źródło: comment_1638043179p7DllU0X0asmRwZUORsdhK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przyjacielsen: Ja mam na to inna analogie.

Kupujesz mieszkanie w wiezowcu (33 mieszkania).
I sasiad z pod 4 mowi "panie ale na tego z pod 16 to pan uwazaj-dziwny jest, wszystkiego sie czepia i ogolnie aspoleczny"

Myslisz sobie ze koles poprostu ma z nim na pienku
  • Odpowiedz