http://blip.pl/s/1680896259 z jakiego powodu co? imho calkowita destrukcja (z mozliwoscia naprawy za 2tys.) laptopa po 2latach to #zal i czesc #spisgu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@MaciejLU: 0:46, dalej śpi

madtrexx
- 1
@DajMinusTemuNaDole: gdzie one? poka poka
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LubieDlugoSpac: w jakim filmie?
- 0
@jestem_legenda: One Day 2011
- 6
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Belfagor: ja mam na to inną teorię - od poniedziałku szkoła
Jak mnie to w-----a. Sytuacja z dziś, przychodzi mój brat - znawca od siedmiu boleści - i mówi. Biegałeś dzis? Odpowiadam - że biegam co drugi dzień. A on "ja dziś się przełamałem i biegałem, nieco ponad 7 km" krew mnie zalała i pomyślałem sobie że łajza liczyć nie umie. Idę do niego i pytam i w ile te swoje 7km zrobiłeś. A on w niecałe 42 minuty. Tłumaczy mi, że biegł
@MartinessPL: interesuje mnie to
- 0
@zim_ek: dzieki :P
- 3
Postąpiłem dzisiaj jak prawdziwy idiota. #zal #samobiczowanie
Paczka którą otrzymasz nie została jeszcze przygotowana. Prosimy o cierpliwość
#wykopoczta #cierpienie #smutek #zlosc #zal #zawisc #rozpacz #niedowierzanie #gorycz #porazka #przegrana #tyleprzegrac #tylestracic #rozczarowanie
#wykopoczta #cierpienie #smutek #zlosc #zal #zawisc #rozpacz #niedowierzanie #gorycz #porazka #przegrana #tyleprzegrac #tylestracic #rozczarowanie
@MartinessPL: I know that feel bro.
@MartinessPL: u mnie to samo:(
http://www.tvn24.pl/maz-katarzyny-w-zaczyna-zeznawac-ona-odwraca-wzrok,323768,s.html
masakra,kiedy w koncu sprawa z mama madzi ucichnie? kuzwa mogli by juz z tego nakrecic jakis gowniany brazylijski serial.
#mamamadzi #zal
masakra,kiedy w koncu sprawa z mama madzi ucichnie? kuzwa mogli by juz z tego nakrecic jakis gowniany brazylijski serial.
#mamamadzi #zal
@jabadabadupka: wtedy, kiedy ludzie przestaną wklejać linki z nią związane na mikrobloga. ;)
konto usunięte via Android
- 1
@jabadabadupka: Madzia to dziecko poczęte w cebuli.
- 2
@DajMinusTemuNaDole: dobrze gada facet. Najlepszy komentarz do aktualnej sytuacji w kraju.
- 1
@przemyslany_nick: Jak żyć panie premierze, jak żyć?
- 11
Ogłoszenie o pracę:
"Agencja Fotograficzna PHOTOJOURNALIST.PL poszukuję współpracowników na stanowisko fotograf. CV, link do portfolio i oczekiwania finansowe proszę przesłać na maila biuro@photojournalist.pl"
Moja znajoma do nich napisała:
"W
"Agencja Fotograficzna PHOTOJOURNALIST.PL poszukuję współpracowników na stanowisko fotograf. CV, link do portfolio i oczekiwania finansowe proszę przesłać na maila biuro@photojournalist.pl"
Moja znajoma do nich napisała:
"W
- 2
Ahh Orange... co z tego, że płacisz za internet, skoro połowie swoich klientów blokują takie strony jak speedyshare.com
#zal #orangessie
#zal #orangessie
- 3
biedny Janusz #zal
@erwit: on jeden cierpi za grzechy socjalizmu
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lewactwo: Ruchomym alfabetem!!!!! OKULTYZM!!!
źródło: comment_Z6ScusETfsOxpd0yhpaO4T8Sy5jgUSTB.jpg
Pobierz- 3
@lewactwo: LENIAR SzABLON WOJSKOWY - NATO - linijka dowódcy 1
źródło: comment_h3JcWBgMPECJE26yVTXr2ooeurYhs2BA.jpg
Pobierz



















