lol, śmieszy mnie ta cała sytuacja...a konkretnie podejście administracji...wyciekają nagie zdjęcia w zbożu jednego z administratorów? USTAWMY NA LOGO WIDŁY ALE BEKA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #zal #zboze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Całe to #zboze to prymitywna rozrywka. Nie jesteście w stanie uszanować czyjegoś prawa do prywatności i jeszcze spamujecie tym g#%*@m. No po prostu #zal
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mnie to w-----a. Sytuacja z dziś, przychodzi mój brat - znawca od siedmiu boleści - i mówi. Biegałeś dzis? Odpowiadam - że biegam co drugi dzień. A on "ja dziś się przełamałem i biegałem, nieco ponad 7 km" krew mnie zalała i pomyślałem sobie że łajza liczyć nie umie. Idę do niego i pytam i w ile te swoje 7km zrobiłeś. A on w niecałe 42 minuty. Tłumaczy mi, że biegł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzordzyk: nie nowym, tylko poprzednią generacją i tylko GTI. Podejrzewam, że kupił tatuś samochód i chciał przykozaczyć, ale z 2.0 turbo i przednim napędem to mógł co najwyżej gumy przypalić ;)
  • Odpowiedz
Ogłoszenie o pracę:

"Agencja Fotograficzna PHOTOJOURNALIST.PL poszukuję współpracowników na stanowisko fotograf. CV, link do portfolio i oczekiwania finansowe proszę przesłać na maila biuro@photojournalist.pl"

Moja znajoma do nich napisała:

"W
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ahh Orange... co z tego, że płacisz za internet, skoro połowie swoich klientów blokują takie strony jak speedyshare.com

#zal #orangessie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach