Wpis z mikrobloga

- 25
- M
- 96,6 kg
- 186 cm
Celuje w 85 kg, jak będzie 90 też będę zadowolony.
Startowałem we wrześniu z wagą 107 kg, przed świetami było równe 95 kg. #zagrubo2021

Wcześniejsze zrzucenie wagi było bez jakiejś specjalnej diety, jadłem dużo mniej niż zwykle, więcej ruchu, rower, spacery. Teraz chce wyeliminować napoje słodzone, bo to główny problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie ćwiczyłem na siłowni, jedyne co mi przeszkadza to ten wystający bebech
justnormalguy2 - - 25
- M
- 96,6 kg
- 186 cm
 Celuje w 85 kg, jak będzie 90 też będę ...

źródło: comment_1609851461ymMjv54x73WyBhOmCT13T6.jpg

Pobierz
  • 4
@justnormalguy2: Google: dieta ketogeniczna, dieta nisko węglowodanowa

Ja w ciągu 2 miechów 8 kg w dół, 0 ćwiczeń. Odrzuć węglowodany, to po prostu działa. Ale od razu mówie kup se szelki :P Odkąd poznałem keto dziwie się że są ludzie po +100kg. A i jak coś alkohol pije dalej, boje się że jak przestanę to zniknę od chudnięcia
@justnormalguy2: Szelki bo mi portki wszystkie teraz spadają :P A co do diety akurat ja mógłbym piach jeść, wypalone mam kubki smakowe. Jak na początek kupując produkty patrz na ilosć węglowodanów i bierz zamienniki bez albo z mniejszą ilością. Nigdy nie powiedziałbym że robiąc zakupy będe jednym z tych #!$%@?ów co czytają skład 5 produktów żeby wybrać 1 bez cukru. I weno portki następnym razem ubierz bo już mi ktoś zajrzał