Wpis z mikrobloga

@JaMhmm: Nie ma bata że w rok schudniesz 21 KG.

Chyba że posłuchasz się złotej rady:
1. Po udanym "sukcesie" na wakacje, nie pozwalaj sobie na grilla, piwo itp.
2. Nie luzuj diety w święta
  • Odpowiedz
@JaMhmm: Co do tego co napisał @kodecss, 21kg w rok jest do zrobienia, sam gdy chudłem te dobre 10 lat temu zrobiłem 20kg w 8 miesięcy +-. Ale warunek jest taki że nie ma żadnej taryfy ulgowej i "cheat days", a oprócz diety trzeba również zapieprzać z cardio/siłownią.

Powodzonka :P
  • Odpowiedz
Nie ma bata że w rok schudniesz 21 KG.


@kodecss: Przyjmując 0,5 kg na tydzień (maksymalna zalecana redukcja) zajęło by to 42 tygodnie. Większa część roku w żelaznej dyscyplinie i wiele nawyków do przełamania. Nie postawiłbym na to pieniędzy, chyba żeby chodziło o Christiana Bale'a.

@JaMhmm: Polecam po każdych kilku kilogramach przejść na zero kaloryczne na 3-4 tygodnie, unormować poziom leptyny, utrwalić zdrowe nawyki żywieniowe i dać odpocząć
  • Odpowiedz
@573188224813358837318: dzięki za radę. Też widziałam po sobie, że jak za długo się odchudzałam to przestawałam chudnąć, mimo, że jadłam mało.

A może się założymy o schudnięcie? Jak nie schudnę do 59 do końca roku to przeleję Ci powiedzmy 5 dyszek, jak nie schudnę to Ty mi? Będę bardziej zmotywowana.
  • Odpowiedz
A może się założymy o schudnięcie? Jak nie schudnę do 59 do końca roku to przeleję Ci powiedzmy 5 dyszek, jak nie schudnę to Ty mi? Będę bardziej zmotywowana.


@JaMhmm: Dzięki, nie będę się zakładał z obcą osobą z internetów, ale trzymam kciuki, zawołaj na koniec roku jak poszło!
  • Odpowiedz
@JaMhmm:
"

A może się założymy o schudnięcie? Jak nie schudnę do 59 do końca roku to przeleję Ci powiedzmy 5 dyszek, jak nie schudnę to Ty mi? Będę bardziej zmotywowana. ".


wchodze w to xD
  • Odpowiedz