Wpis z mikrobloga

Czas na #zagrubo2021

Ok, jakieś zainteresowanie wspólnym odchudzaniem jest, więc można powoli jechać z tym dalej.
Nie chcę tutaj robić za dyktatora, bo to ma w końcu być nasze odchudzanie, ale przygotowałem parę zasad, które nie powinny być problematyczne. W razie czego możemy negocjować :)
Wersja dłuższa oraz info o #rozdajo do przeczytania na dole.

---WERSJA KRÓTKA---
1. Kto może wziąć udział?
- Każdy!
2. Czas trwania?
- Do końca czerwca.
3. Cel?
- Taki, jaki uznasz za spełniający Twoje potrzeby.

---WYMAGANIA ODNOŚNIE #rozdajo---
1. Wpis startowy na tagu #zagrubo2021:
- wiek
- płeć
- waga startowa
- wzrost
- zdjęcie dokumentujące wagę startową
2. Wpis podsumowujący w czerwcu:
- waga końcowa
- zdjęcie dokumentujące wagę końcową
3. Raporty cząstkowe na koniec miesiąca (razem 5):
- aktualna waga
- zdjęcie dokumentujące wagę
4. Każdy z powyższych wpisów zapewnia 1 los do #rozdajo (łącznie można zdobyć 7).
5. Należy schudnąć co najmniej 5kg,
6. Za każde stracone 5kg dostajemy 5 losów.
7. Im więcej losów zdobędziesz, tym większa szansa na wygraną.

---NAGRODA---
Bon na 100zł do sklepu Decathlon. Możliwość ustalenia innej, równoważnej, nagrody ze zwycięzcą.
W przypadku dużego zainteresowania wyzwaniem, spróbuję zorganizować jakiegoś sponsora z czymś większym, ale niczego nie obiecuję.

---WERSJA DŁUGA---
Zacznę od tego, że rok to jednak strasznie dużo czasu, a cele lepiej mieć gdzieś na horyzoncie, dlatego nasze wyzwanie (a przynajmniej jego pierwsza edycja) potrwa 6 miesięcy - do końca czerwca.
Ponieważ na koniec chcemy zrobić #rozdajo, nasze postępy muszą być jakoś potwierdzone. Stąd wymóg zdjęcia z wagą.
Udział w konkursie nie jest wymagany, dlatego do udziału w wyzwaniu zachęcam każdego, kto chce wziąć udział we wspólnym motywowaniu się.
Zachęcam do dzielenia się postępami częściej, na przykład co tydzień.
Dołączyć można w dowolnym momencie - jedyne co możesz stracić, to parę losów konkursowych za brakujące wpisy.

To chyba wszystko. Zachęcam do udziału i życzę powodzenia :)

#chudnijzwykopem #odchudzanie #dieta #zagrubo2021
  • 42
@akeyo20: ja np nie wiem ile chciałbym schudnąć. Bardziej chodzi o zgubienie brzucha, a nie schodzenie z wagi choć dawno się nie ważyłem to pewnie jest w normie bo ostatnio jeansy normalnie weszły na dupsko( ͡° ͜ʖ ͡°)