Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Dzisiejszy wpis jest trochę kontynuacja wcześniejszego, w którym mój laptop kupiony w xkom miał niedziałający dysk, wczoraj odebrałem nowy egzemplarz w salonie, ze względu na mecz nie uruchamiane wczesniej komputera - dziś po pracy włączyłem go godzinę temu i od godziny i 10 minut pokazuje mi się czarny ekran z logo firmy Dell. Dodam że laptop kupiłem z zainstalowanym systemem.
Dzwoniąc do sklepu zaproponowano mi wymianę na kolejny laptop co wiąże się
Dzwoniąc do sklepu zaproponowano mi wymianę na kolejny laptop co wiąże się
- 0
@Rizzo: ja tam sie sklaniam nadal do tego, ze jest to kwestia pamieci ram - o ile niczego nie uszkodzisz to nikt na Ciebie nie zrzuci winy. jezeli masz odpowiednia wiedze - zachecam, chyba ze wolisz czekac do poniedzialku
- 0
@Rizzo: Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się pozytywnie wszystko zakończyć. Prosimy Cię również o kontakt w wiadomości prywatnej z podaniem numeru zamówienia lub danych personalnych - sprawdzimy na jakiem etapie jest Twoje zlecenie :)
- 1
- 0
mam grafikę do kupienia za 1200zł
@ptasiek2: masz jakąś zniżkę na 300 zl?
- 2
- 1
Mirki moje drogie szukam #laptop:
- 8GB RAM
- dyskiem SSD
- ceną do 3300zł
- systemem
- matową matrycą 15,5 FULL HD
- musi być nowy(!)
Coś w czym można okazjonalnie podłubać w obróbce zdjęć. Nic wielkiego się oczywiście nie spodziewam bo Retina i Dream Color są nieosiągalne w tym pułapie. Wybrałem takie kryteria w wyszukiwarce na #xkom i wyskoczyły 3 strony z laptopami spełniającymi te kryteria. Do Was prośba
- 8GB RAM
- dyskiem SSD
- ceną do 3300zł
- systemem
- matową matrycą 15,5 FULL HD
- musi być nowy(!)
Coś w czym można okazjonalnie podłubać w obróbce zdjęć. Nic wielkiego się oczywiście nie spodziewam bo Retina i Dream Color są nieosiągalne w tym pułapie. Wybrałem takie kryteria w wyszukiwarce na #xkom i wyskoczyły 3 strony z laptopami spełniającymi te kryteria. Do Was prośba
- 1
@petrelli30: Acer albo Zenbook, srenovo to gówniana firma
- 0
@petrelli30: Przepraszamy, w wiadomości prywatnej przesłaliśmy aktualizację :)
- 1
- 0
3DP7R1
Nie przyda mi się: Q7RPHX
- 5
@helpero 20zl mniej przy 100mwz a ty wolasz pol wykopu...
- 1
- 1
43CY28
D1TFP6
- 2
- 6
- Dezynwoltura
- konto usunięte
- Hub99ert
- tymc
- ambitnynick
- +1 innych
- 7
@kowal258: za tag, mam nadzieje ze twoje sluchawki wciagnie czarna dziura
- Chol
- ffrreeaakk
- a8110aac8b
- tymc
- Jelen_Szlachetny
- +2 innych
- 1
- 1
- 0
@pavel_1985: Nie mój poziom cenowy, zobaczymy co mi x-kom odpisze :)
- 1
Wczoraj o 21 odebrałem swój laptop, dwa dyski. Zainstalowałem sobie jakieś tam podstawowe programy, część z nich właśnie na tym dysku D (talerzowym), natomiast dzisiaj rano po odpaleniu komputera ten dysk padł, nie widać go, nie mogę uruchomić menadżera urządzeń, nie mogę uruchomić konsoli w trybie administratora, zwariowałem, humor popsuty na maksa.
Co może być przyczyną? Ktoś z was się z tym spotkał?
Dzwoniłem na infolinię, ale jedyne co mi doradzili to
Co może być przyczyną? Ktoś z was się z tym spotkał?
Dzwoniłem na infolinię, ale jedyne co mi doradzili to
Mirki, co sądzicie o Lenovo Ideapad 700-15? Zastanawiam się również nad białą wersją. Podobno ma lepsze głośniki (a przynajmniej napis JBL - czarny nie ma) i aluminiowe wykończenie od środka (czarny cały z plastiku). Posiada ktoś może podobny sprzęt? Opłaca się to brać? Nie będzie się przegrzewał? W przyszłości chcę dokupić do niego dysk ssd. Dodam że będzie służył głównie do nauki programowania, obsługi gimpa, sony vegasa, oraz sporadycznego grania
@hellowoorld: posiadam od półtora miesiąca, tyle ze z ssd i i7-6700i jest skubany nie do zniszczenia, jak coś to pytaj!
- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Ta wersja słabo się kręci . Czkeam an EVGA SC albo na Asusa.
- 1
- 1
- 2




















#xkom #polecam